"Top Model" 4.10.2016, odcinek 5. sezon 6. Odpadła Zuza Matysiak [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za uczestnikami kolejne wyzwania. Modele i modelki musieli wykazać się umiejętnościami aktorskimi, a także przełamać wstyd i zapozować nago! Kto pożegnał się z programem?

Multimedia

Pierwszym zadaniem była nauka tańca. Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy, które wzięły udział w lekcjach tańca, podczas których robione były zdjęcia. Najlepiej wypadła ekipa ćwicząca hip hop.

Następnie uczestnicy udali się na plan "Drugiej szansy", gdzie Małgorzata Kożuchowska i Monika Mariotti zdradziły im tajniki aktorstwa. Następnie Agnieszka Przepiórska i Maciej Musiałowski wspierali modelki i modeli w zadaniu, w którym musieli odegrać scenę z serialu. Zwycięzcą został Adam, który zagrał romantyczną scenę z Kamilą.

CZYTAJ TAKŻE:
"TOP MODEL" ODCINEK 5. SEZON 6. REANIMACJA MAĆKA MUSIAŁOWSKIEGO W PROGRAMIE! CO SIĘ STAŁO? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TOP MODEL" ODCINEK 4. SEZON 6. ODPADŁ KAMIL POPŁAWSKI [WIDEO+ZDJĘCIA]

To jednak nie koniec wyzwań. Nadszedł czas na sesję nago. Uczestnicy losowali z basenu gadżety, którymi mogli się zasłonić podczas robienia zdjęć. Rekwizytów było mniej niż modeli i modelek i ci, którzy nic nie wylosowali mogli pozować... w ubraniach! Podczas sesji okazało się, że znacznie lepiej radzili sobie modele pozujący nago!

Jurorzy jak zwykle mieli sprzeczne opinie: rozczarowali ich niektórzy modele, a inni zaskoczyli pozytywnie. Po burzliwych obradach zapadła decyzja. Najlepsze zdjęcie należało do Adama. Wszyscy zgodnie ocenili, że model świetnie poradził sobie z zadaniem, a Marcin Tyszka zaznaczył, że Adam mógłby być inspiracją dla niejednego fotografa.

Kamila, Zuza i Ewa znalazły się w najgorszej trójce.

Z "Top Model" odpadła Zuza Matysiak!

Komentarze

Skomentuj
 • aga (gość)

  szkoda ze Zuza odpadła,wg mnie to byl błąd.super dziewczyna byla,miala na czym siedziec a nie kosci same.

  06.10.2016 15:38
 • Kasia (gość)

  Nie zgadzam się z Ali Babą te program jest bardzo fajny jakby nie był to by go nie opuszczali na antene.M yśleze wszyscy się że mną zgodzą 😀😀😀

  05.10.2016 07:09
 • Ali Baba (gość)

  Jaki idiota wymyśla tak stuknięte programy.

  04.10.2016 23:55

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×