"Top Model 7". Ania Markowska poprawia swoje zdjęcia? Uczestniczka programu tłumaczy się z retuszu [WIDEO+ZDJĘCIA]

Ania Markowska retuszuje swoje zdjęcia? Pod jedną z fotek na Instagramie uczestniczki 7. edycji "Top Model" rozpętała się burza, bo widzowie dopatrzyli się sztucznej ingerencji programu do obróbki zdjęć. Modelka zabrała głos w tej sprawie. Czy rzeczywiście poprawia swoje zdjęcia?

Multimedia

Ania Markowska to jedna z uczestniczek 7. edycji "Top Model". Pochodząca z Krakowa 26-latka zyskała sporą sympatię widzów. Urzekła ich swoją urodą i... przejmującą historią. Polska Cindy Crawford - bo tak o niej mówią - pokonała złośliwy nowotwór. Dziewczyna przez chorobę straciła jednak wiarę w to, że uda się jej wrócić do modelingu, którym zajmowała się przed zdiagnozowaniem raka.

Zmysłowa sesja i film dla "Vogue". Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Teraz Ania Markowska idzie jak burza w 7. edycji "Top Model". To właśnie ona poradziła sobie najlepiej na sesji wykonanej przez Marcina Tyszkę, która decydowała o wyjeździe na Fashion Week w Los Angeles. Ania Markowska wielokrotnie podkreślała w programie, że w pełni akceptuje swoje ciało. Pod jednym ze jej zdjęć na Instagramie rozpętała się jednak burza, bo uważni widzowie dopatrzyli się sztucznej ingerencji w wyglądzie modelki. Zdjęcie zaprezentowane na oficjalnym profilu programu znacząco się różni od tego, które opublikowała u siebie modelka.

Czy Ania Markowska korzysta z programów do obróbki zdjęć? Uczestniczka "Top Model" szybko zabrała głos w sprawie i wyjaśniła, że takie rzeczy w tej branży są zupełnie normalne.

ani jedno ani drugie zdjęcie nie jest „oryginale” obydwa zdjęcia są po retuszu. Były dyskusje co do retuszu pierwszego zdjęcia np. Ręka powiększona na rzecz piersi... 🤦🏽‍♀️ zdjęcie zostało jeszcze raz obrobione, ja oryginalnego zdjęcia nie widziałam - napisała Markowska.

Najsłynniejszy dom w Polsce, w którym kręcą seriale i programy! Gdzie się znajduje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Fani modelki tłumaczą to specyfiką marki, dla której była robiona sesja. -Sesje Guessa lubią pełniejsze kształty i dlatego do biustu ani powiekszyli jej rękę zeby wyglądała symetrycznie - wyjaśnia jedna z internautek.

A wy co sądzicie o zdjęciach Ani Markowskiej?

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×