"Top Model 7". Nowa edycja jesienią w TVN? Seriale "Diagnoza" i "Druga szansa" zagrożone? [WIDEO+ZDJĘCIA]

"Top Model" powróci na antenę TVN po 2-letniej przerwie? Takie informacje pojawiły się ostatnio w mediach. Ile w tym prawdy? Czy stacja TVN przygotowuje się do realizacji 7. edycji "Top Model"?

Multimedia

TVN zakończył emisję programu "Top Model" na szóstej edycji, którą emitowano na antenie stacji jesienią 2016 roku. Program mogliśmy wtedy oglądać we wtorki o godz. 21:30. "Top Model" śledziło wtedy średnio 1,52 mln widzów, o 190 tys. mniej niż gromadziła emitowana w 2015 roku piąta seria reality-show. W czerwcu 2017 roku włodarze TVN zdecydowali o zakończeniu dalszej emisji.

W jury "Top Model" zasiadali Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński oraz prowadząca Joanna Krupa. Warto dodać, że jesienią 2017 roku telewizja Polsat emitowała show o podobnej tematyce pt. "Supermodelka Plus Size". Według medialnych doniesień, przedstawiciele TVN doszli jednak do wniosku, że warto kontynuować "Top Model". Jak nieoficjalnie dowiedział się portal Wirtualnemedia.pl, stacja TVN przygotowuje się do realizacji siódmej edycji „Top Model. Zostań modelką”. Z informacji serwisu wynika, że wiosną wystartują castingi, a 7. edycję "Top Model" będziemy mogli oglądać na antenie TVN jesienią 2018 roku.

Joanna Krupa opowiada o SNL Polska i nowym reality show z jej udziałem! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Przypominamy, że pierwsze trzy edycje "Top Model" emitowane były w środy, o godz. 21:30. W poniedziałki o godz. 21:30 pokazywana była czwarta i piąta edycja, a we wtorki o tej samej porze, szósta i ostatnia jak na razie seria reality-show. W jakim paśmie TVN będzie pokazywał 7. edycję? Tego na razie nie wiadomo.

To prawda, rozpoczęliśmy prace nad kolejną edycją programu Top Model. Obecnie kompletujemy zespół produkcyjny. Decyzje co do dnia i godziny emisji jeszcze nie zapadły - powiedziała nam szefowa działu PR TVN, Joanna Górska.

Zagrożone mogą być jednak takie formaty jak "Druga szansa" i "Diagnoza". W środy, jesienią 2018 roku TVN będzie pokazywać 3. edycję "Azja Express".

Zobacz galerię

Co działo się za kulisami finału 6. edycji "Top Model"?

Źródło: Dzień Dory TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Adix (gość)

    TVN rezygnuje z serialu "Druga szansa"! Serial kończy się na 5. sezonie. Zamiast tego serialu jesienią 2018 zobaczymy nową edycję "Top Model" a wiosną 2019 zobaczymy nowy serial z Małgorzatą Kożuchowską :) 5. sezon "Drugiej szansy" liczy tylko 10. odcinków...

    29.03.2018 14:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×