"Top Model 7" odcinek 10. Sesja z farbą, pokaz z rodziną i zdjęcia Tyszki. Odpadli Oliwia Zasada i Szymon Reich! [ZDJĘCIA+WIDEO]

W 10. odcinku 7. edycji "Top Model" uczestnicy wzięli udział w kolorowej sesji zdjęciowej, w czasie której zostali oblani farbą. Na wybiegu pojawili się z bliskimi, a zdjęcia robił im też am Marcin Tyszka! Kto nie pojedzie na Fashion Week do Los Angeles? Sprawdź, kto odpadł!

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 10. - co się wydarzyło?

Nowy odcinek "Top Model" zaczął się od kilku gorzkich słów, jakie powiedzieli sobie uczestnicy programu. Daria weszła w otwarty konflikt z Hubertem. Czas jednak na niezwykłą sesję zdjęciową! Finaliści mieli tylko jedną szansę, by zrobić pełne energii zdjęcie podczas... oblewania farbą! Wygrała Magda, która w nagrodę wzięła udział w sesji zdjęciowej lakierów do paznokci, a partnerowała jej sama Joanna Krupa!

Zmysłowa sesja i film dla "Vogue". Kto odpadł z programu? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W trakcie trwania programu, uczestnicy są z dala od bliskich. W tym odcinku dostali szansę na spotkanie. I to nie byle kiedy, ale podczas pokazu mody. Żeby tego było mało, rodziny weszły na wybieg z finalistami i razem zaprezentowali przygotowane stylizacje. A wszystko to pod czujnym okiem Joanny Przetakiewicz. - Stwórzmy modę na emocje, na miłość i na przyjaźń - powiedziała projektantka. Mentorką uczestników i ich rodzin była też modelka, Kamila Szczawińska. Dodatkowych emocji dostarczył fakt, że na widowni zasiedli... pozostali członkowie rodzin uczestników.

W kolejnym zadaniu uczestnicy musieli wykazać się przed obiektywem samego Marcina Tyszki i to nie raz, a dwa razy. Pierwsza sesja była bardzo naturalna - panie miały na sobie tylko staniki i spodnie, a panowie pozowali z gołym torsem. W czasie drugiej sesji modele byli obsypywani mąką. Podczas panelu z gościnnym udziałem Joanny Przetakiewicz dowiedzieli się, kto pojedzie na Fashion Week do Los Angeles, a kto musi wrócić do domu.

Najsłynniejszy dom w Polsce, w którym kręcą seriale i programy! Gdzie się znajduje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×