"Top Model 7" odcinek 11. Walka o pracę w Los Angeles! Odpadła Daria Dąbrowska! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 11. odcinku 7. edycji "Top Model" uczestnicy walczyli o angaż na fashion week w Los Angeles. Komu Miasto Aniołów przyniosło szczęście, a kto musiał wrócić do Polski? Sprawdź, kto odpadł!

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 11. - co się wydarzyło?

Przed uczestnikami "Top Model" kolejne wyzwanie – udział w fashion week w Los Angeles! Już na lotnisku na finalistów czekały amerykańskie cadillaki, które zawiozły ich do słynnego Hotelu Roosevelt. Tam przywitali ich jurorzy oraz Michał Piróg. Zanim jednak kandydaci na modeli/modelki trafili na castingi do projektantów, spotkali się z dyrektorem Fashion Week Los Angeles - Erikiem Rosete!

Uczestnicy oblani farbą, pokaz z rodziną i sesja Tyszki. Kto nie pojedzie na Fashion Week do Los Angeles? [ZDJĘCIA+WIDEO]Zobacz więcej

Daria i Magdalena nie zrobiły wrażenia na Eriku. Gdy pierwsze emocje opadły, uczestnicy otrzymali zadanie - zrobienie zdjęć inspirowanych scenami z filmów: "Pretty Woman", "Aniołki Charliego" oraz "La La Land". Modele i modelki pracowali w 3 grupach, każdej grupie pomagał jeden juror – Dawid Woliński (Ania i Hubert), Marcin Tyszka (Daria i Magda) i Kasia Sokołowska (Kasia i Michał). Wygrało zdjęcia inspirowane "La La Land" Kasi i Michała.

Aby wziąć udział w pokazach podczas fashion week, finaliści musieli przejść castingi u projektantów. Pracowali w dwóch grupach: Michał, Ania i Magda oraz Daria, Hubert i Kasia. Do swoich butików zaprosili ich m.in. Michael Costello, George Styler, Michael NGO, Usama Ishtay i Nathalia Gaviria. Ania mogła pójść w 5 pokazach, Magda - 4, Michał - 3, Kasia - 3, Hubert - 3, a Daria nie dostała się na żaden pokaz.

Ania Markowska poprawia swoje zdjęcia? Uczestniczka programu tłumaczy się z retuszu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Kolejnym zadaniem odcinka była sesja zdjęciowa na najsłynniejszej plaży świata – Venice Beach. Zdjęcia wykonał słynny fotograf surferów - Art Brewer. Podczas panelu w pięknym Echo Park z gościnnym udziałem Erika Rosete, jury zdecydowało, kto najlepiej poradził sobie na planie sesji i zostaje w programie.

Odpadła Daria Dąbrowska!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
 • Claudia (gość)

  Kasia jest najlepsza - "Claudia Schiffer z Polski"

  14.11.2018 14:00
 • naomi campbel (gość)

  Odpadła najlepsza Nie będę już oglomndać

  13.11.2018 16:40
 • Ladtmatch (gość)

  Szkoda, że Daria odpadła! Bardzo ją lubiłam!

  13.11.2018 13:01
 • SamSam (gość)

  Odpadła niedojrzała i najbardziej irytująca osoba - ufff.Jej dziecinne stwierdzenia i wypowiedzi doprowadzały mnie do szału - mimo wszystko powodzenia! może lepiej byłoby, gdyby skierowała swoje działania w kierunku aktorstwa - ma talent.

  13.11.2018 08:51
 • Ktoś (gość)

  I bardzo dobrze ze odpadła. Już dawno powinni ja wywalić. Wyglądała jak szczur z krzywymi łapami.

  13.11.2018 08:38
 • sss (gość)

  ten program to fikcja !

  12.11.2018 22:45
 • Melka (gość)

  Dobry wybór, nareszcie.

  12.11.2018 22:44
 • sss (gość)

  daria odpadła!!!!!!!!!!!!!! to już nie warto oglądać!!!!!!!!!!!!

  12.11.2018 22:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×