"Top Model 7" odcinek 13. FINAŁ! Kasia, Hubert czy Ania? Znamy zwycięzcę 7. edycji programu TVN! [CO SIĘ WYDARZYŁO+ZDJĘCIA]

W finale 7. edycji "Top Model" nie brakowało emocji. Na ogłoszenie wyników głosowania widzów czekali: Ania Markowska, Kasia Szklarczyk i Hubert Gromadzki. Sprawdź, kto wygrał!

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 13. - co wydarzyło się w finale?

Finał 7. edycji "Top Model" otworzył pokaz duetu Paprocki&Brzozowski, w którym wzięli udział wszyscy uczestnicy, w tym finaliści - Kasia, Ania i Hubert. Zaśpiewała Daria Zawiałow. Następnie na scenie pojawili się jurorzy: Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka, Dawid Woliński i gość specjalny - Anja Rubik. Program poprowadzili Joanna Krupa i Michał Piróg.

Ania Markowska poprawia swoje zdjęcia? Uczestniczka programu tłumaczy się z retuszu [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Każdy z trójki finalistów nie ukrywał wzruszenia. Najmocniej wzruszał się jednak Hubert. Po przypomnieniu ich drogi do finału, zobaczyliśmy, jak wyglądała jedna z ostatnich sesji w programie - sesji dla popularnej marki biżuteryjnej. Anja Rubik wskazała, że według niej Ania najlepiej mogłaby wykorzystać wygraną w tym programie. - Mogłabyś być taką role model dla polskich dziewczyn - wskazała. Jurorzy wskazali też, że u Huberta widać dojrzałość, o którą wcześniej nie był podejrzewany. Zdjęcie Kasi nie przypadło do gustu Anji Rubik, ale modelka nie miała wątpliwości, że Kasia tak czy inaczej będzie pracować w tym zawodzie. Sesja okładkowa do magazynu Glamour odbyła się na Madagaskarze.

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Przyszedł czas na ogłoszenie, które dwie osoby przeszły do ścisłego finału. Byli to: Kasia i Hubert. W dalszych częściach finału zobaczyliśmy pokazy kolekcji Roberta Kupisza i Dawida Wolińskiego. Oprócz Darii Zawiałow, wystąpili także The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox.

7. edycję "Top Model" wygrała Katarzyna Szklarczyk!

Prawie naga Ola Żuraw chwali się ciążowym brzuchem! Jak wygląda? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • A. (gość)

  Ten konkurs to jedna wielka kpina. Wygrywa osoba, która jest mniej niż przeciętna. Nie przepadałem za uczestnikami ale Kaśkę ustawiłbym w końcówce stawki. Ani ładne zdjęcia, ani zbytnie pochwały, rozgarnięta też nie jest :"Spełniam swoje marzenia", "Każdy ma szanse" powtarzanie po kilka razy w każdym odcinku. Intelektualne dno "z sąsiedztwa". Według mnie to ktoś ją pchał do finału i chciałbym zobaczyć prawdziwe wyniki głosowania ;-)

  27.11.2018 14:08
 • Apolonia (gość)

  Najgorsza, wszystko było ustawione

  27.11.2018 13:32
 • Apolonia (gość)

  Najgorsza, wszystko było ustawione

  27.11.2018 13:32

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×