"Top model 7" odcinek 13. Finał na żywo! Wystąpią Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox! [ZDJĘCIA]

W finałowym odcinku na żywo, trójka uczestników zawalczy o wygraną w programie. Oprócz pokazów znanych projektantów, widzowie zobaczą na żywo występy gwiazd muzyki! Sprawdź, kto wystąpi w finale "Top model 7"!

Multimedia

"Top model 7" - finał na żywo

W finałowym odcinku na żywo, trójka uczestników zawalczy o wygraną w programie. Zwycięzca otrzyma kontrakt z międzynarodową agencją modeli i modelek, 100 tysięcy złotych oraz sesję okładkową w jednym z najbardziej popularnych magazynów. Wiemy już, że w finale o tytuł Top Model będą walczyć: Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki i Ania Markowska.

Jak uczestnicy poradzili sobie w Los Angeles? Kto awansował do finału? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

"Top model 7" - kto wystąpi?

Odcinek finałowy będzie prawdziwym modowym show! Widzowie obejrzą uczestników w trzech pokazach wiodących polskich projektantów - Roberta Kupisza, Dawida Wolińskiego oraz duetu Paprocki i Brzozowski. Po raz pierwszy w historii programu oprawę muzyczną pokazów stworzą śpiewające na żywo gwiazdy - wystąpią Daria Zawiałow, The Dumplings oraz Smolik&Kev Fox. Wydarzenie poprowadzą Joanna Krupa i Michał Piróg. Widzowie, w głosowaniu smsowym, wyłonią zwycięzcę "Top Model"!

Prawie naga Ola Żuraw chwali się ciążowym brzuchem! Jak wygląda? [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Jakich cech szukają u uczestników jurorzy programu "Top Model"?

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • A. (gość)

    Ten konkurs to jedna wielka kpina. Wygrywa osoba, która jest mniej niż przeciętna. Nie przepadałem za uczestnikami ale Kaśkę ustawiłbym w końcówce stawki. Ani ładne zdjęcia, ani zbytnie pochwały, rozgarnięta też nie jest :"Spełniam swoje marzenia", "Każdy ma szanse" powtarzanie po kilka razy w każdym odcinku. Intelektualne dno "z sąsiedztwa". Według mnie to ktoś ją pchał do finału i chciałbym zobaczyć prawdziwe wyniki głosowania ;-)

    27.11.2018 14:08

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×