"Top Model 7" odcinek 3. Finałowa 14-tka wybrana! Co działo się na bootcampie? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Wybrańcy, którzy przeszli casting nie mogli jeszcze cieszyć się z udziału w "Top Model", bo przed nimi był wyjazd na tzw. bootcamp! Po wykonaniu zadań jurorzy zdecydowali, kto przechodzi do finałowej 14-tki siódmej edycji "Top Model"!

Multimedia

"Top Model" sezon 7. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program TV

W tym sezonie "Top Model" na wyjeździe, pod surowym okiem jurorów, ale wśród pięknych krajobrazów Kotliny Kłodzkiej, na uczestników, którzy przeszli castingi czekały wymagające i trudne zadania, które pozwoliły wyłonić z nich czternastkę finalistów.

Joanna Krupa w nowej fryzurze i eleganccy jurorzy promują 7. edycję programu TVN! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jednym z wyzwań był profesjonalny pokaz w bardzo nietypowym miejscu – pięknej scenerii Starej Parowozowni. Kolejny etap to sesja zdjęciowa z fotografem Przemysławem Dzienisem. Podczas panelu w Muzeum Kolejnictwa jurorzy ocenili zdjęcia i podjęli decyzję, kto dostanie się do dalszego etapu programu.

Do Domu Modelek przeszli: Sophie Reich, Magdalena Przybielska, Kasia Szklarczyk, Hubert Gromadzki, Natalia Gorączka, Daria Dąbrowska, Michał Borzuchowski, Julia Frankowicz, Szymon Reich, Piotr Muszyński, Oliwia Zasada, Żaklina Ta Dinh, Franciszek Strąkowski i Anna Markowska.

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×