"Top Model 7" odcinek 7. Julia Wieniawa, Tyrol i Sasha Knazevic. Kto odpadł? [ZDJĘCIA+WIDEO]

Julia Wieniawa przybyła na pomoc uczestnikom! Oprócz stworzenia spotu reklamowego, finaliści musieli zmierzyć się z sesją na lodowcu. Wspierał ich w tym były mąż Anji Robik, Sasha Knezevic. Kto opadł z "Top Model"?

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Stworzenie spotu reklamowego dla sieci sklepów obuwniczych to nie lada wyzwanie. Najważniejszy był pomysł, umiejętność improwizacji, ale też dyscyplina oraz dobra współpraca z kamerą. Finalistom pomogła Julia Wieniawa, a reżyserem całości był Paweł Księżopolski. Uczestnicy zostali podzieleni na grupy: 1. Daria, Oliwka i Szymon; 2. Michał, Ania i Magda; 3. Piotr, Hubert, Żaklina i Kasia,

Najsłynniejszy dom w Polsce, w którym kręcą seriale i programy! Gdzie się znajduje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Najlepsza okazała się być grupa nr 1 - Daria, Oliwia i Szymon. Otrzymali oni voucher na 5 tys. złotych do wykorzystani w sklepie obuwniczym. Po skończeniu zadania na uczestników czekała niespodzianka - polecieli do Tyrolu - serca austriackich Alp! Na miejscu musieli przygotować profesjonalną i pomysłową relację podróżniczą, dla utrudnienia - z wplecioną, niezwykle trudną do wymówienia, niemieckojęzyczną kwestią. Znowu pracowali w grupach: 1. Oliwia, Magda, Piotrek; 2. Kasia, Michał, Daria, Hubert; 3. Ania, Żaklina, Szymon. Wygrali: Magda, Hubert i Żaklina. Nagrodą było popołudnie w SPA.

Ich austriacka przygoda na tym się nie skończyła! Uczestnicy wzięli udział w nietypowej sesji zdjęciowej na lodowcu, na wysokości ponad 3 tys. n.p.m. Modeli i modelki wspierał serbski supermodel, były mąż Anji Rubik, Sasha Knazevic. Podczas panelu z gościnnym udziałem Sashy oraz Anny Jurgaś - redaktor naczelnej magazynu Glamour, jury zdecydowało, kto najlepiej poradził sobie z zadaniami, a kto musi opuścić program.

W 7. odcinku "Top Model" odpadła Żaklina Ta Dinh, ale Michał Piróg postanowił ją uratować!

Kłótnia "kochanków" i podwodna sesja zdjęciowa! Kto odpadł? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×