"Top Model 7" odcinek 9. Zmysłowa sesja i film dla "Vogue". Odpadł Piotr Muszyński! [ZDJĘCIA+WIDEO]

W 9. odcinku 7. edycji "Top Model" uczestnicy wzięli udział w zmysłowej sesji zdjęciowej dla światowej marki odzieżowej. Musieli też pozować skacząc na batucie oraz nagrać film dla magazynu "Vogue"! Kto nie poradził sobie z zadaniami i odpadł z programu?

Multimedia

"Top Model 7" odcinek 9. - co się wydarzyło?

Tym razem finaliści "Top Model" podczas sesji pozowali z profesjonalnymi modelami. Mimo że ich nie znali, musieli pokazać namiętność, podniecenie, zakochanie - jednym słowem stworzyć pozory intymności i przyciągającej ich chemii! Wygrała Kasia, która w nagrodę poleciała do Los Angeles na zdjęcia próbne do reklamy popularnej marki odzieżowej.

Skandal w 8. odcinku! Szymon Reich krytykuje TVN za pokazanie jego penisa! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Z odcinka na odcinek wyzwania są coraz trudniejsze. Kolejne zadanie wymagało świetnej koordynacji. Uczestnicy musieli pozować podczas skakania na batucie! Zdjęcia wykonane w technice 360 stopni obnażyły każde niedociągnięcie... Uczestnikom pomagała Maja Salamon. Tym razem najlepsze zdjęcie należało do Oliwii.

Współpraca z redakcją Vogue, to marzenie każdego modela i modelki. Finaliści dostali taką szansę - musieli nagrać profesjonalny 15 sekundowy fashion film w slow motion. Najlepszy zostanie opublikowany na stronie vogue.pl, natomiast redaktor naczelny magazynu - Filip Niedenthal dołączył do grona jurorów na panelu, by wspólnie dokonać wyboru osoby, która ma odpaść z programu.

W 9. odcinku "Top Model" odpadł Piotr Muszyński!

Najsłynniejszy dom w Polsce, w którym kręcą seriale i programy! Gdzie się znajduje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×