"Top Model 8". Michał Gała rzucił modeling, bo chce zostać Youtuberem! Wiemy, co będzie robił w Internecie!

Michał Gała po odpadnięciu z "Top Model" skupił się na branży rozrywkowej. Model postanowił zostać Youtuberem i bawić ludzi w Internecie. Jakie ma plany Michał Gała z "Top Model"? Szczegóły w tekście poniżej!

Multimedia

Udział w programie "Top Model" otwiera drzwi do kariery i to nie tylko w branży modowej. Uczestnicy reality show po zakończeniu programu próbują swoich sił jako blogerzy czy influenserzy. Niektórzy ruszają też na dalszy podój świata telewizji.

Tak było w przypadku Karoliny Gilon, która po udziale w "Top Model" dołączyła do ekipy prezenterek stacji TTV, a następnie przeniosła się do Polsatu, gdzie poprowadziła już 1. polską edycję "Love Island". Wszystko wskazuje na to, że w jej ślady pójdzie już wkrótce Klaudia El Dursi z 8. edycji "Top Model", która została (podobno) prowadzącą nowego randkowego show TVN7 "Paradise Hotel".

Klaudia El Dursi poprowadzi nowe reality show TVN7? Będzie jak Karolina Gilon?Zobacz więcej

O popularności — choć jak na razie w Internecie — marzy też Michał Gała, czyli uczestnik 8. edycji "Top Model". 22-letni model z Trzebiechowa opowiedział w rozmowie z Gazetą Lubuską o swoich dalszych planach. Okazuje się, że Michał Gała nie wiąże wcale swojej przyszłości z modelingiem.

Jeśli jest okazja, to chętnie biorę udział w wydarzeniach związanych z modelingiem, jak w miniony piątek w pokazie pana Dawida Wolińskiego. Ale nie wiążę się żadnym kontraktem. Stawiam na to, w czym czuję się jak ryba w wodzie, czyli w produkcji filmów. Przeprowadziłem się do Warszawy i zakładam własny kanał na YouTube — wyznał w rozmowie z Gazetą Lubuską.

Staszek i Rafał są parą? "Moje serce jest zajęte"Zobacz więcej

Michał Gała zaraz po pokazie kolekcji Dawida Wolińskiego na 2020 rok przeprowadził się do wielkiej willi pod Warszawą, w której rezydują członkowie Team X, czyli największego projektu na polskim YouTubie, zrzeszającego popularnych twórców internetowych.

Skontaktowali się ze mną pod koniec programu Top Model i zaproponowali współpracę. I miałem wybór. Mogłem pójść dalej w profesjonalny modeling, zaproponowano mi kontrakt, który ostatecznie odrzuciłem, aby robić to co tak naprawdę kocham. Tak jak wspomniałem wcześniej, w przypadku pojedynczych sesji zdjęciowych czy pokazów, to chętnie zgodzę się na taką współpracę, bo to mi się podoba, ale chcę w pełni skupić się na działalności filmowo-rozrywkowej — dodał Gała.

Co dokładnie będzie robił w Internecie Michał Gała z "Top Model"? Model chce bawić ludzi.

Będę się trzymał tego w czym jestem dobry, czyli starał się rozbawiać ludzi. Taki komik na YouTube. Zapraszam wszystkich do oglądania! — ujawnił 22-letni model.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • :) (gość)

    Nowy idol dziesięciolatek.

    12.12.2019 11:07

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×