"Top Model 8" odcinek 3. Bootcamp. Zaskakująca sesja i pokaz w miejskiej scenerii. Mieszkańcy domu modelek wybrani!

Castingi 8. edycji "Top Model" za nami! Wybrani uczestnicy przyjechali do Hotelu Warszawa i zostali podzieleni na grupy. Zaraz potem spotkali się z jurorami, którzy wytłumaczyli im, na czym polega ich pierwsze zadanie w programie. Kto zamieszka w domu modelek?

Multimedia

"Top Model" - bootcamp. Co się wydarzyło?

Po emocjonujących castingach przyszedł czas na sprawdzenie uczestników w warunkach bojowych. Kolejny etap zmagań wyłonił grupę, która już wkrótce zamieszka w domu modelek. Jakie zadania tym razem przygotowali jurorzy? Kto udowodnił, że zasługuje na przejście do kolejnego etapu?

Pierwszy złoty bilet przyznany! Kto go dostał?Zobacz więcej

Po zakończonych castingach uczestnicy przyjechali do hotelu w Warszawie i zostali podzieleni na grupy. Zaraz potem czas na spotkanie z jurorami, którzy wytłumaczyli na czym polega pierwsze zadania w programie. Kandydaci do tytułu top model sami musieli przygotować się do sesji i wymyślić koncepcję zdjęcia. Jeszcze w trakcie sesji z programem pożegnało się kilka osób.

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

To jednak nie koniec wyzwań! W tym samym odcinku czekała ich nauka chodzenia po wybiegu z Kasią Sokołowską i pokaz mody w malowniczej, miejskiej scenerii. Nie wszyscy mogli wziąć w nim udział, ale tylko ci, którzy decyzją jurorów przeszli do kolejnego etapu! Dzięki temu poznaliśmy osoby, które wprowadziły się do domu modelek. Są to: Dawid Czekański, Ania Jaroszewska, Magda Krawacka, Nikola Furman, Sandra Dorsz, Denis Chmielewski, Radek Czekański, Michał Gała, Olga Kleczkowska, Klaudia Moon, Rafał Edward, Kinga Wawrzyniak, Marcin Chowaniak, Staszek Obolewicz i Dawid Woskanian. Wszyscy poznali też Klaudię El Dursi, czyli piękność, która otrzymała Złoty Bilet "Top Model".

Goście specjalni w 8. sezonie! Kożuchowska, Owsiak i Urbańska! Kto jeszcze?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • gość (gość)

    nowe GWIAZDY 8 edycji TOP MODEL Dawid Czekański, Ania Jaroszewska, Magda Krawacka, Nikola Furman, Sandra Dorsz, Denis Chmielewski, Radek Czekański, Michał Gała, Olga Kleczkowska, Klaudia Moon, Rafał Edward, Kinga Wawrzyniak, Marcin Chowaniak, Staszek Obolewicz i Dawid Woskanian. Wszyscy poznali też Klaudię El Dursi, czyli piękność, która otrzymała Złoty Bilet "Top Model".

    17.09.2019 10:05

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×