"Top Model 8". Ostatni casting w Warszawie. Kto powtórzy sukces Patryka Grudowicza i Kasi Szklarczyk?

To już ostatni casting do "Top Model"! Modelki i modele, wybiegi, sesje, luksusowe kampanie, projektanci. To właśnie o tym marzą zgłaszający się do programu "Top Model". Joanna Krupa, Marcin Tyszka, Dawid Woliński, Kasia Sokołowska oraz Michał Piróg szukać będą osób wyjątkowych i różnorodnych. Kto przekona do siebie jurorów i zyska szansę, by spełnić marzenia?

Multimedia

"Top Model 8" - ostatni casting!

W sobotę, 25 maja w Warszawie, odbędzie się ostatni casting. To niepowtarzalna szansa, by zawalczyć o udział w programie. Nowością czekającą na wszystkich chętnych będzie "złoty bilet". Zagwarantuje on wybranemu uczestnikowi lub uczestniczce miejsce w domu modelek i pominięcie etapu obozu. Kto ma szansę go otrzymać? Ten, kto na castingu zawojuje jury i wyróżni się z tłumu kandydatów.

Kasia Szklarczyk i Patryk Grudowicz są razem tylko pod publikę?! Zobacz więcej

Uczestnicy poprzednich edycji podbijają świat mody, a jurorzy czekają na osoby, które powtórzą ich sukces. Daria Dąbrowska, Julia Frankowicz, Magdalena Przybielska, Hubert Gromadzki, Anna Markowska, Katarzyna Szklarczyk – to tylko niektórzy z uczestników, którym udział w programie otworzył drzwi do kariery w modelingu. Dla kogo ósma edycja "Top Model" stanie się początkiem nowego życia?

Casting internetowy ruszył 31 marca. Wystarczy wypełnić formularz na stronie www.topmodel.tvn.pl. Casting w Warszawie odbędzie się w sobotę, 25 maja - MsMermaid – Conference Center at The Tides, ul. Wioślarska 8/1 piętro.

Szymon Reich w ogniu krytyki! Fani zniesmaczeni jego wypowiedzią o zabójcy prezydenta Gdańska!Zobacz więcej

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×