"Top Model 9". Dominic D'Angelica przerwał milczenie! Jak skomentował ostatnie wydarzenia?

Dominic D'Angelica zniknął z mediów społecznościowych, ale teraz wrócił z kolejnym oświadczeniem. Jak odniósł się do oskarżeń i wszystkich ostatnich wydarzeń?

Multimedia

Dominic D'Angelica zabrał głos w sprawie

Dominic D'Angelica został wyrzucony z 9. edycji "Top Model" tuż przed finałem. Wszystko dlatego że pojawiły się doniesienia, że uczestnik był sądzony w Stanach Zjednoczonych za przestępstwo seksualne. Już raz wydał oświadczenie w tej sprawie, w którym mówił, że nie był uznany za winnego.

Dawid Woliński i Dominic D'Angelica znali się już przed programem? Są na to dowody!Zobacz więcej

Teraz powrócił na Instagram, gdzie zamieścił na InstaStories kolejny komentarz do sprawy. Przyznaje, że nie jest winny i dziękuje za wszystkie słowa wsparcia.

Dobry wieczór, wspaniałego piątku! Mam nadzieję, że u Was wszystko dobrze. Nie było mnie chwilę, ale tęskniłem za każdym z Was. Chciałbym też powiedzieć, że jestem wdzięczny wszystkim, którzy okazali mi tak dużo miłości w tym trudnym czasie. Powróciłem do 2011 roku i do czegoś, czego nie zrobiłem i to była dla mnie jedna z najtrudniejszych chwil w życiu. Chciałbym Wam więc wszystkim bardzo podziękować. Wrócę niedługo, żeby powiedzieć więcej o moim stanowisku w całej sprawie - słyszymy.

Wygląda więc na to, że Dominic D'Angelica szykuje kolejne oświadczenie i nie zamierza zostawić sprawy bez komentarza.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Gdyby był niewinny to od razu wszystko by wyjaśnił, a nie przeciąga całą sprawę, szuka jak się wymigać???

    06.12.2020 12:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×