"Top Model 9" odcinek 7. Akrobacje w teatrze i nagrywanie filmów pod okiem Joanny Jędrzejczyk i Bartosza Bednorza. Gracja Kalibabka odpadła z programu!

7. odcinek programu "Top Model 9" za nami! Tym razem tematem głównym były... akrobacje i sport, a gośćmi odcinka byli Joanna Jędrzejczyk i Bartosz Bednorz. Sprawdźcie, co wydarzyło się w 7. odcinku "Top Model 9"!

Multimedia

"Top Model 9" odcinek 7. - co się wydarzyło?

Siódmy tydzień zmagań w "Top Model" za nami. Na początek Michał Piróg zabrał uczestników do teatru, gdzie czekał na nich fotograf. Zadanie polegało na zapozowania w parach na szarfach. Scena teatralna stała się planem zdjęciowy a pozostali uczestnicy zasiedli na widowni. Do tego w zadaniu musieli pomóc zawodowi akrobaci. Wyjątkowe kłopoty z zdaniem miał Ernest, który ciągle narzekał, że jest mu ciężko. Finalnie jednak znalazł swoją pozycję, ale czy jego zdjęcie z Karolinami będzie dobre? To się okaże... Finalnie najlepszym okazało się zdjęcie, na którym byli Mikołaj i Gracja.

Sesja na wysokościach i zadanie na najlepszego modowego TikToka. Kto odpadł?Zobacz więcej

Następnego dnia uczestników odwiedziła modelka Patrycja Piekarska. Później przyszedł czas na pokaz. Uczestników czekała jednak niespodzianka, ponieważ... wybieg ustawiony został na wodzie! Okazało się to nie małym zaskoczeniem dla przyszłych modeli i modelek, bo wszyscy chodzili w butach na obcasie! Stawka była wysoka, bo osoba, która poradzi sobie lepiej na wybiegu dostanie immunitet! Na wybiegu problemy miała Maja, bo... poślizgnęła się i upadła! Po tym wszystkim odnowiły się jej problemy z biodrem! W zadaniu najlepsza okazała się Patrycja i już była bezpieczna podczas panelu. Dodatkową nagrodę, udział w pokazie Katarzyny Sokołowskiej, otrzymała Gracja, Ernest oraz Weronika!

Kolejne zadanie to praca nad modowym filmem sportowym. Gośćmi specjalnymi byli Joanna Jędrzejczyk oraz Bartosz Bednorz. Zadanie bardzo podobało się większości, chociaż tradycyjnie już najbardziej narzekała Karolina Kuczyńska, która nie lubi się męczyć i pocić. Po zadaniu przyszedł czas na odpoczynek i rozmowy z bliskimi przez telefon i komunikatory!

OGLĄDAJ seriale i programy TVN bez reklam w ofercie player+

Następny dzień przyniósł oceny jurorów. Jednak odnowione problemy zdrowotne zaczęły dokuczać Mai do tego stopnia, że dziewczyna wylądowała na ostrym dyżurze ortopedycznym! O dalszym udziale modelki w programie będzie musiał zdecydować lekarz! Na szczęście uraz był powierzchowny i Maja mogła kontynuować swoją przygodę z programem!

W zadaniu najlepszy okazał się Dominic. Zagrożeni byli Gracja, Karolina i Łukasz.

W 7. odcinku z programem "Top Model" pożegnała się Gracja Kalibabka!

Źródło: TVN/x-news

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Gość (gość)

    Tytuł wprowadza w błąd - to nie była sesja, tylko nagrywanie filmików

    15.10.2020 01:35

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×