"Top Model". Finał 8. edycji bez Joanny Krupy! Wiemy, kto zastąpi modelkę!

To już pewne. Joanna Krupa nie poprowadzi finału 8. edycji "Top Model". Modelka, która kilka tygodni temu powitała na świecie córeczkę, postanowiła zostać z nią w Los Angeles. Kto zastąpi Joannę Krupę podczas wielkiego finału "Top Model"?

Multimedia

Joanna Krupa nie poprowadzi finału "Top Model"

Joanna Krupa zrezygnowała z udziału w finałowym odcinku 8. edycji "Top Model". Modelka, która dwa tygodnie została mamą Ashy-Leigh poinformowała o tym za pośrednictwem mediów społecznościowych.

Kochani już niedługo finał @topmodelpolskatvn na @tvn.pl !!! ogromnie mi przykro ze nie pojawię się na finale, ale póki co muszę sie opiekować córeczka, która jeszcze jest za malutka by mi towarzyszyć w tym dniu. Dlatego tez postanowiłam zostać z moim baby, ale wspieram cała czwórkę finałową! Zastąpi mnie piękna @magda_molek ! Będę z całym sercem z Wami❤️ i oglądać na ziwo z Los Angeles ! Do zobaczenia !

Joanna Krupa została mamą! Jak ma na imię jej córka?Zobacz więcej

Joanna Krupa na Instagram Stories poinformowała również fanów, że w finale "Top Model" zastąpi ją Magda Mołek. Towarzyszyć będzie jej oczywiście Michał Piróg. W finale 8. edycji "Top Model" widzowie zobaczą aż 4 pokazy - uczestnicy zaprezentują kolekcję Mariusza Przybylskiego, MMC Studio, RAD oraz najlepszych polskich projektantów młodego pokolenia. Na scenie wystąpią gwiazdy polskiej muzyki: Rosalie, Krzysztof Zalewski oraz duet Karaś/Rogucki.

Przypominamy, że w półfinałowym odcinku 8. edycji "Top Model" odpadła Klaudia El Dursi, a Michał Piróg przywrócił Stanisława. W finale zobaczymy tym samym: Olgę, Sandrę, Dawida i Staszka!

Zobacz galerię

Źródło: przeAmbitni.pl/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×