"Top Model". Joanna Krupa już po ślubie! Jak wyglądała ceremonia? Kim jest jej wybranek - Douglas Nunes? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Joanna Krupa już po ślubie! Piękna modelka i jurorka polskiej edycji "Top Model" wyszła po raz drugi za mąż. Po rozwodzie z Romainem Zago, modelka znalazła szczęście u boku Douglasa Nunesa. Kim jest ukochany Joanny Krupy? Czym się zajmuje Douglas Nunes?

Multimedia

Joanna Krupa w 2017 roku zakończyła swój związek z Romainem Zago po 10 latach małżeństwa. Według plotek Zago nie był w stanie znieść tego, że modelka wciąż skupia się na karierze, a nie powiększaniu rodziny. Para rozwiodła się latem 2017, a pod koniec roku Joanna Krupa poznała jednak nową miłość - Douglasa Nunesa, właściciela firmy produkującej filmy animowane.

Jak doszło do ich pierwszego spotkania? Modelka poznała go podczas spaceru z psami. Ich przyjacielska relacja szybko przerodziła się w coś niezwykłego. -Gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam o czym mówiły przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. Z Romkiem byłam 10 lat, ale nigdy nie było chemii, tej pasji, którą ludzie powinni mieć do siebie. O rany, chcę mieć dzieci z Douglasem – mówiła Joanna Krupa w wywiadzie dla magazynu ”Viva!”.

Finalistka 6. edycji programu ma siostrę bliźniaczkę! "Ale podobne!" [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Jak się teraz okazuje jurorka "Top Model" jest już po ślubie. Joanna Krupa i Douglas Nunes pobrali się na początku lipca. Jak podał "Flesz" ślub odbył się w urzędzie stanu cywilnego w USA, bez udziału gości. Szczegóły uroczystości trzymane są na razie w tajemnicy. Według medialnych plotek, modelka chce powtórzyć ślub również w Polsce.

Będę się nazywać Krupa-Nunes. Rozmawialiśmy o tym i postanowiłam, że zostawię człon "Krupa" i dodam jego nazwisko - zapowiedziała Krupa ostatnio w Dzień Dobry TVN.

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×