"Top Model". Joanna Krupa zdradziła płeć swojego pierwszego dziecka! Jak będzie miało na imię?

Wiemy już, jaką płeć będzie miało pierwsze dziecko Joanny Krupy! Chłopiec czy dziewczynka? Modelka i prowadząca "Top Model" chciała, aby pierwszy był chłopiec. Czy tak właśnie będzie?

Multimedia

Znamy płeć dziecka Joanny Krupy!

Joanna Krupa i Douglas Nunes już w listopadzie 2019 po raz pierwszy zostaną rodzicami. Modelka i prowadząca "Top Model" od momentu, w którym ogłosiła światu, że spodziewa się dziecka, nie ukrywa, że to spełnienie jej marzeń. Teraz ujawniła, jaką płeć będzie miało jej pierwsze dziecko.

Joanna Krupa urządziła baby shower! Przyleci do Polski dopiero po porodzie!Zobacz więcej

Okazuje się, że zanim Joanna Krupa zaszła w ciążę, chciała syna. W najnowszym wywiadzie dla magazynu "Viva!" zdradziła, że urodzi dziewczynkę! "Córeczka. Mój mąż popłakał się ze wzruszenia i szczęścia, bo od początku marzył o córce" - wyznała. Jak będzie miała na imię córka Joanny Krupy?

OGLĄDAJ nowe odcinki "Top Model" wcześniej niż w TV!

"Na razie mamy kilka opcji. Zawsze marzyłam, żeby dziecko miało podwójne imię, jak James Dean czy Grace Kelly. Myślałam, że się dogadaliśmy, ale nadal nie wiemy, jak córka będzie się nazywać" - powiedziała modelka. Dodała przy tym, że jej mąż chce, aby jedno imię było polskie, drugie irlandzkie. Jej samej nie do końca to pasuje. "To jest moje pierwsze dziecko, chcę, żeby miało ładne i fajne imię, z którego nie będą się w szkole naśmiewać. Na razie nie możemy się dogadać. Mała kłótnia na pewno nas czeka, ale myślę, że mąż ostatecznie mi odda decydujący głos. W końcu to ja męczę się dziewięć miesięcy, a nie on (śmiech)" - żartowała gwiazda.

Joanna Krupa zdradza, kim są uczestnicy nowej edycji! Kto zrezygnował z programu?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Źródło: Agencja TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×