"Top Model". Kasia Szklarczyk za karierę zapłaciła problemami ze zdrowiem. "Mam rozstrojony organizm"

Kasia Szklarczyk zwyciężyła 7. edycję programy TVN "Top Model". Sukces otworzył jej drzwi do świata mody, w którym modelka świetnie się odnalazła i z powodzeniem realizuje. Jak wyznała w rozmowie z jednym z serwisów, za sukces zapłaciła wysoką cenę - uszczerbkiem na zdrowiu. Z czym się zmaga finalistka "Top Model" Katarzyna Szklarczyk?

Multimedia

Kasia Szklarczyk za karierę zapłaciła chorobą. "Mam rozstrojony organizm"

Kasia Szklarczyk to uczestniczka i zwyciężyni 7. edycji programu TVN "Top Model". Przez kolejne etapy programu przeszła wręcz tanecznym krokiem, docierając do finału i zajmując 1. miejsce. Wygrana otworzyła jej drzwi do kariery w świecie mody, którą z powodzeniem od tego czasu kontynuuje.

Za metamorfozę spadła na nią lawina krytyki. Zgasiła hejterów kilkoma zdaniami! Zobacz więcej

W rozmowie z reporterem serwisu Jastrzabpost Szklarczyk wyznała, że za sukces w młodym wieku zapłaciła wysoką cenę. Jako młoda kobieta była podatniejsza na presję otoczenia i branży, pragnąc być jak najszczuplejsza.

Wiele lat temu jak byłam jeszcze nastolatką już czułam tą presję ze strony świata mody, żeby być jak najszczuplejszą, a wtedy jeszcze byłam nastolatką, więc zbyt rozsądnie nie myślałam. Stosowałam różnego typu głodówki, diety cud , które tak naprawdę rozregulowały mój organizm i moje hormony i teraz muszę walczyć z tym, żeby te hormony były w normie - wyznała w rozmowie z Jastrzabpost.

OGLĄDAJ! Premiery seriali i programów, na żywo, płatne pakiety TV bez reklam w Player!

Jak zaznacza: teraz czuje się świetnie. - Jestem na lekach hormonalnych przez to, że mam rozstrojony organizm. Wyszło mi też hashimoto, także w końcu dowiedziałam - wyjaśniła w rozmowie z serwisem.

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×