"Top Model". Natalia Gulkowska wyszła za mąż! Kim jest wybranek uczestniczki 5. edycji show TVN?

Natalia Gulkowska z 5. edycji "Top Model" wyszła za mąż! Uczestniczka show TVN pochwaliła się zdjęciami z uroczystości w mediach społecznościowych. Zobaczcie, jak wyglądała w tym wyjątkowym dniu!

Multimedia

Natalia Gulkowska wyszła za mąż!

Uczestniczka 5. edycji "Top Model" 9 sierpnia 2019 roku wzięła ślub w Parafii Świętego Łukasza Ewangelisty w Warszawie. Natalia Gulkowska powiedziała sakramentalne "tak" swojemu ukochanemu Piotrowi, o którym wiadomo nam jednak niewiele. Mężczyzna nie jest związany ze światem show-biznesu. Modelka w tym wyjątkowym dniu założyła klasyczną białą suknię projektu Agnieszki Światły. Zdjęcia ze ślubu Natalii Gulkowskiej skomentowała prowadząca i jurorka "Top Model" - Joanna Krupa.

Piękna - napisała Joanna Krupa.

Joanna Krupa nie pojawi się w finale programu? Kiedy ma termin porodu?Zobacz więcej

Natalia Gulkowska w programie "Top Model" pojawiła się ze względu na syna. Małemu Frankowi chciała pokazać, że nie ma w życiu rzeczy niemożliwych. Tęsknota za dzieckiem sprawiła jednak, że Natalia musiała opuścić Dom Modelek już w 5. odcinku.

W dniu ślubu uczestniczka 5. edycji "Top Model" wyglądała przepięknie! Zdjęcia z uroczystości możecie zobaczyć w galerii!

Zobacz galerię

Źródło: Dzień Dobry TVN/x-new

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×