"Top Model" odcinek 6. Kłótnia "kochanków" i podwodna sesja zdjęciowa! Odpadli Franciszek Strąkowski i Sophie Reich! [WIDEO+ZDJĘCIA]

W 6. odcinku "Top Model" na uczestników czekało mnóstwo zadań. Kandydaci i kandydatki na "Top Model" wzięli udział w castingu do pokazów mody oraz podwodnej sesji zdjęciowej. Uczyli się również chodzić po nietypowym catwalku! Kto odpadł i musiał opuścić dom modelek?

Multimedia

"Top Model" sezon 7. w poniedziałki o godz. 21:30 w TVN! - sprawdź program TV

W domu modeli zawrzało, bo Daria zaprosiła do pokoju zwycięzcy Szymona. Chłopak nie wiedział, jak się zachować. Po kłótni rudowłosa uznała, że chłopak gra na jej uczuciach. Kiedy emocje opadły willę odwiedziła Kasia Sokołowska. Dyrektorka pokazów zapowiedziała castingi i pokazy. Michałowi i Hubertowi udało się pójść w pokazie Roberta Kupisza. Z kolei w pokazie Bizuu poszła Ania.

Najsłynniejszy dom w Polsce, w którym kręcą seriale i programy! Gdzie się znajduje? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Następnego dnia uczestnicy poznali Mariusza Przybylskiego - zaprezentowali jego ubrania podczas spektakularnego pokazu mody – wybiegiem stała się ruchoma kładka na wodzie basenu domu modelek. Gośćmi pokazu były znane osoby ze świata show biznesu, jurorzy oraz gość specjalny Zuza Bijoch. Kasia Sokołowska była bardzo dumna ze swoich uczniów, a jurorzy zachwycani postawą wszystkich modeli i modelek. Zuza Bijoch wyróżniła pracę Magdy, a Mariusz Przybylski Huberta.

Metamorfozy uczestników! Jak zmienili się kandydaci na supermodelki i supermodeli? [GALERIA+WIDEO]Zobacz więcej

Na koniec uczestnicy wzięli udział w podwodnej sesji zdjęciowej, podczas której wspierał ich Jakob Kosel. Przyszedł czas na oceny zdjęć i eliminację. Jurorzy uznali, że najlepsze zdjęcie należało do Magdaleny Przybielskiej.

W 6. ODCINKU "TOP MODEL" ODPADLI SOPHIE REICH I FRANCISZEK STRĄKOWSKI!

Zobacz galerię

Źródło: TVN, x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×