"Top Model". Olga Król w ogniu krytyki! Nie wie, czym jest pokora? Widzowie oburzeni zachowaniem modelki

W jesiennej ramówce stacji TVN po raz kolejny pojawił się program Top Model. Jest to 10. edycji show, którego uczestnicy spełniają marzenia o pracy w modelingu i show-biznesie. Widzowie mogli zobaczyć już trzy pierwsze odcinki. Po pierwszym zadaniu w Internecie pojawiła się lawina komentarzy krytykujące zachowanie Olgi Król. Co dokładnie wydarzyło się w programie?

Multimedia

"Top Model" to program, który od lat przyciąga wielu widzów, ale również osoby, które chciałyby podbić świat mody. W 10. sezonie wśród uczestników znalazła się Olga Król. Dziewczyna od początku zwróciła uwagę jurorów. Wpływ na to miała jej sylwetka i wygląd, ale również osobowość. Nie należy ona do cichych ludzi. Cały czas jest pełna energii i zawsze znajdzie coś do powiedzenia. Zdaniem widzów brakuje jej jednak pokory. Wielu internautów podzieliło się opinią, że Olga powinna ugryźć się w język, gdy rozmawiała z Michałem Pirógiem.

Jest skandal! Widzowie wściekli wykorzystaniem alpak! "Porażka i hipokryzja"Zobacz więcej

"Top Model 10". Widzowie oburzeni zachowaniem Olgi Król

Podczas pierwszych grupowych zdjęć jurorzy oraz prowadzący "Top Model" udzielali rad aspirującym modelom i modelkom, aby poszło im jak najlepiej. Michał Piróg zwrócił się kilka razy do Olgi, aby bardziej skupiła się na pracy i dała z siebie więcej, bo ginie na fotografii. Po zakończeniu sesji gospodarz programu udał się do uczestników, aby porozmawiać z nimi o ich odczuciach.

Olga postanowiła nie ukrywać tego, co myślała. Dziewczyna zaczęła atakować Piróga i wypytywać, dlaczego tak ją krytykował. Choreograf odpowiedział wtedy, że była po prostu beznadziejna podczas zadania. Inni uczestnicy programu skomentowali tę sytuację i twierdzili, że Król zachowała się nieodpowiednio wobec prowadzącego. Podobne zdanie mieli internauci. Wśród komentarzy na temat Olgi pojawiały się opinie, że brakuje jej pokory i powinna być bardziej krytyczna względem samej siebie. Co dokładnie pisali widzowie?

Zero pokory

Rozczarowala mnie swoją postawą z królem Pirógiem

Za dużo gadania, brak pokory. mała cwaniaczka która za wszelką cenę chce zaistnieć w tym programie jak dla. mnie ładniejsze osoby nie weszły do domu

W jej przypadku milczenie jest złotem trafione w sedno

Olga postanowiła odnieść się do tych komentarzy. Na Instagramie "Top Model" napisała kilka słów odnośnie do słów fanów programu.

Dziękuję bardzo! Aaaa 😍❤️ Doceniam z całego serca wszystkie Wasze opinie 🙌 Dobranoc 🙌

W programie sytuację z Michałem Pirógiem jednak inaczej skomentowała. Dziewczyna powiedziała przed kamerami, że chce być sobą i nie będzie niczego udawała. Nie widziała nic złego w swoim zachowaniu. Przepychanka słowna z prowadzącym nie miała jednak wpływu na decyzję jurorów. Olga znalazła się wśród uczestników, których zobaczymy w kolejnych odcinkach.

Co wy uważacie na temat Olgi? Kibicujecie tej uczestniczce, czy może myślicie, że nie powinna trafić do domu modelek i modeli programu "Top Model"?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×