"Top Model". Samuela Górska "nie chce żydostwa" i "nie chce LGBT". Modelka w ogniu krytyki, a jej partner Rafał Torkowski wyznaje, że teraz ludzie życzą im śmierci!

Samuela Górska - jeszcze kilka dni temu to imię i nazwisko mówiło coś tylko wąskiej grupie osób, natomiast dzisiaj nazwisko modelki i byłej uczestniczki programu "Top Model" jest na ustach całej Polski! Wszystko za sprawą skandalicznego nagrania, jakie w sieci opublikowała Konfederacja.

Multimedia

Samuela Górska to modelka i była uczestniczka programu "Top Model", która chociaż szybko odeszła z formatu, to zaczęła robić karierę na własną rękę. Górska brała udział w wielu sesjach zdjęciowych oraz współpracowała ze znanymi markami oraz projektantami.

Teraz grono ludzi, którzy będą skorzy do współpracy z modelką zapewne trochę się uszczupli, bowiem cała Polska żyje nagraniem wideo z modelką w roli głównej. Wideo, które pojawiło się na społecznościowych profilach Konfederacji, budzi ogromne emocje z powodu wyznania Samueli Górskiej, która powiedziała:

Dlaczego popieram Konfederację? Dlatego, że jestem totalnie przeciwko socjalizmowi. Ja nie życzę sobie, by z moich wypracowanych pieniędzy, ktoś mi to zabierał i dawał tym, którzy sobie nie radzą albo nie chce im się po prostu (...) Bo ja nie chcę też żydostwa, nie chcę LGBT, nie chcę wielu rzeczy, które obecnie są. Tylko Konfederacja, mam wrażenie, zapewnia taką normalność - wyznała na wideo modelka.

Wielkie zmiany u Olgi Kaczyńskiej! Co słychać u zwyciężczyni programu TVN?Zobacz więcej

Na burzę w sieci nie trzeba było długo czekać. Część z Internautów wręcz zaczęło bombardować firmy, z którymi współpracowała Samuela Górska, wiadomościami, że pracują bądź pracowały z tak nietolerancyjną osobą. Doprowadziło to do tego, że część z firm już zakończyła współpracę z Górską.

Jak się okazuje, wielu Internautów postanowiło też osobiście napisać do modelki oraz jej partnera, Rafała Torkowskiego, który teraz wyznał, co mógł przeczytać od "życzliwych" użytkowników sieci:

Dziękuje wszystkim za cudowne, pełne miłości i tolerancji komentarze. To właśnie pokazuje jakimi jesteśmy ludźmi. Mówicie o wolności słowa, a gdy ją dostajecie (tylko że ktoś ma inne zdanie od waszego) mieszacie go z gównem. Wyzywacie od k***w, życzycie śmierci. (...) Dziękuję, że boję się zostawić swoją kobietę samą, bo przecież obrońcy równości i miłości nie mają nic przeciwko znęcaniu się psychicznym nad kobietą grożąc zarówno jej i mi. Dziękuję, że wasze wartości takie jak miłość, równość i braterstwo są dla was tylko pretekstem, by robić krzywdę drugiemu człowiekowi. Kochajmy się, bądźmy równi, pomagajmy sobie, chyba, że powiesz coś, co nam się nie spodoba to zdychaj. Tego brakuje na waszych banerach w czasie parad i protestów

Sama Samuela Górska jeszcze nie zabrała głosu w tej sprawie. Napisała jedynie na swoim Instagramie, że na razie jest na urlopie i gdy z niego wróci, odniesie się do całej sprawy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×