"Top Model" sezon 8. odcinek 2. Pierwszy złoty bilet przyznany! Kto go dostał?

Za nami 2. odcinek 8. sezonu "Top Model", w którym po raz pierwszy został przyznany złoty bilet! Komy taką szansę dali jurorzy: Joanna Krupa, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński?

Multimedia

Trwają castingowe odcinki do 8. sezonu "Top Model". W 2. odcinku nie zabrakło ciekawych kandydatów i kandydatek na modeli i modelki. Jurorzy mieli trudne zadanie, bowiem prezentowali się przed nimi bardzo młodzi kandydaci, tacy jak 16-letnia Nikola Furman lub bardzo charakterystyczna ze względu na swój wzrost 31-letnia siatkarka, Natalia Perlińska.

Model z zespołem Tourette’a typowany na zwycięzcę programu! Zobacz więcej

"Top Model" - złoty bilet przyznany

W 2. odcinku został przyznany po raz pierwszy złoty bilet, dzięki któremu uczestnik nie musi brać udziału w boot campie - jest od razu w programie! Kto zrobił na jurorach tak ogromne wrażenie, że ci postanowili dać mu taki kredyt zaufania? 30-letnia Klaudia El Dursi, mama dwójki dzieci, która na co dzień prowadzi małą pracownię krawiecką. Jej tata pochodzi z Libii, ale Klaudia mieszka w Polsce.

Zobacz galerię

Źródło: TVN/x-news

Komentarze

Skomentuj
  • Super program (gość)

    Super

    10.09.2019 17:30
  • john (gość)

    DZIEWCZYNA FAKT BARDZO ATRAKCYJNA TYLKO JUZ ZNANA W SWIECIE MODY I FLMU -PLAYBOY ITD.WIEC MOZNA ZAKŁADAĆ ZE TEN TOP MODELTO TAKI NASTEPNY KROK MOZE NAWET WCZEŚNIEJ UŁOŻONY:)

    10.09.2019 10:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×