"Top Model". Tak dzisiaj wygląda Michalina Manios, pierwsza uczestniczka po korekcie płci. Poznajecie?

Michalina Manios to uczestniczka 2. sezonu programu "Top Model". Dziewczyna doszła daleko, zajmując trzecie miejsce. Przez jakiś czas próbowała swoich sił jako modelka, ale dziś zajmuje się zupełnie czym innym. Zmienił się także kolor jej włosów.

Multimedia

"Top Model" - tak dzisiaj wygląda Michalina Manios

W każdej edycji programu "Top Model" nie brakuje ciekawych osobowości wśród marzących o karierze w świecie mody uczestników show. Jedną z nich była Michalina Manios, która w 2. edycji show doszła aż do 3. miejsca. Choć obecnie dziewczyna nie działa w branży, o jej osobie przypomniano w kontekście wyznania Sophii Mokhar. Dwudziestoczteroletnia uczestniczka 10. edycji show wyznała, że jest osobą transpłciową.

Z modelki w nauczycielkę

Mokhar nie jest jednak pierwszą uczestniczką programu "Top Model", która przeszła korektę płci. Ten temat został poruszony już w drugiej edycji show przez Michalina Manios. W programie opowiedziała, że urodziła się z żeńskimi i męskimi genitaliami, a lekarze zdecydowali, że skoro przeważają cechy męskie, jest on chłopcem. W efekcie, jak opowiadała w programie "Top Model" Manios, do 18. roku życia żyła w depresji, mierząc z agresją ze strony otoczenia. Gdy osiągnęła pełnoletność, poddała się zabiegowi korekty płci, o czym pisały także brytyjskie media.

Jedna z uczestniczek opuściła program na własne życzenie! Uczestnicy skonfrontowali się z gwiazdami "Top Model"!Zobacz więcej

Po programie Manios próbowała swoich sił w modelingu i branży muzycznej. Brak większych sukcesów spowodował, że niedoszła "Top Model" całkowicie zmieniła plany na przyszłość oraz swój wygląd. W programie "Top Model" została poddana metamorfozie - miała krótkie, rozjaśniane na platynowy blond włosy. Dziś Michalina Manios ma grzywkę, długie brązowe włosy. Zamiast chodzić po wybiegach, wycofała się z show-biznesu. Manios poszła na studia filologiczne, które ukończyła i jest nauczycielką szwedzkiego.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×