"Trenuj z TVP Kobieta". Ida Nowakowska prowadzi zajęcia dla kobiet w ciąży na antenie TVP Kobieta. Kto jeszcze motywuje Polki do ćwiczeń?

"Trenuj z TVP Kobieta" to program idealny dla tych, którzy prowadzą lub chcą zacząć prowadzić zdrowy tryb życia. Trenerzy zaprezentują ćwiczenia dopasowane do różnych potrzeb i grup wiekowych. Gdzie i kiedy oglądać "Trenuj z TVP Kobieta"?

Multimedia

"Trenuj z TVP Kobieta" - codzienne, o godz. 7:10 na antenie TVP Kobieta

TVP Kobieta dba o formę i dobry nastrój już od samego rana. Na antenie lifestylowego kanału TVP Kobieta emitowany jest cykl treningów sportowych przygotowanych przez różnych profesjonalnych trenerów. Treningi możliwe do wykonania przez widza w warunkach domowych. Fitness, elementy Pilatesu, joga, trening funkcjonalny, taniec, ćwiczenia dla kobiet w ciąży.

Jeśli chcesz zacząć prowadzić zdrowy styl życia i szukasz motywacji do ćwiczeń – ten program Ci w tym pomoże!

Nie tylko nowy format Marty Manowskiej i Agnieszki Mielczarek. Sprawdź ofertę kobiecego kanału TVP!Zobacz więcej

W codziennym paśmie "Trenuj z TVP Kobieta" pełne wigoru trenerki – w tym m.in. Ida Nowakowska, a także inne gwiazdy telewizji i internetu – dostarczą pozytywnej energii na cały dzień.

Ida Nowakowska tancerka i nauczycielka tańca przygotowała specjalną serię ćwiczeń dla kobiet w ciąży. W swoim cyklu skupia się na prawidłowej postawie ciała, wzmacnianiu mięśni ważnych w czasie ciąży i porodu. Podczas treningu wykorzystuje techniki taneczne.

Gosia Kurek, trenerka personalna o specjalności medycznej, pomaga zadbać o zdrowy kręgosłup i prawidłową postawę ciała oraz pozbyć się napięć związanych z siedzącym trybem życia. Błażej Formella, trener personalny z wieloletnim doświadczeniem, prowadzi trening ogólnorozwojowy.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • . (gość)

    Resortowy bachor

    30.03.2021 15:20

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×