Trzeci sezon „Policjantek i Policjantów” oraz film telewizyjny - jesienią w Czwórce

Jesienią widzowie Czwórki będą mogli zobaczyć nowy, trzeci już, sezon „Policjantek i Policjantów”, serialu obyczajowego, który w krótkim czasie stał się jedną z flagowych produkcji stacji, bijąc kolejne rekordy oglądalności i pokonując konkurencję.

Multimedia

Serial, który od startu we wrześniu 2014 roku z tygodnia na tydzień gromadził coraz większą widownię, w pierwszym sezonie oglądało średnio 821 tys. osób. Z kolei wiosenne premiery śledziło już średnio 1,1 mln widzów.

W nowym sezonie, obok nowych wątków sensacyjnych, pojawią się zupełnie nowe problemy w życiu osobistym bohaterów. Powiększy się także grono pierwszoplanowych postaci i obsada serialu.

CZYTAJ TAKŻE: FILMOWA WERSJA SERIALOWEGO HITU CZWÓRKI - "POKÓJ 112 - POLICJANTKI I POLICJANCI"

Zdjęcia do trzeciej transzy „Policjantów i Policjantek” rozpoczną się już 10 czerwca.

Emisję trzeciego sezonu poprzedzi premiera filmu telewizyjnego opartego na serialu. Będzie to już druga pełnometrażowa fabuła na podstawie "Policjantek i Policjantów". Poprzednia, "Pokój 119 - Policjantki i Policjanci", wyemitowana przed startem drugiej serii, zebrała ponadmilionową widownię przyczyniając się do świetnego otwarcia wiosennego sezonu - jego pierwszy odcinek obejrzała rekordowa wówczas liczba 1,256 mln osób.

Akcja najnowszego filmu chronologicznie umiejscowiona jest pomiędzy wydarzeniami ostatnich odcinków drugiej serii a fabułą trzeciej. Stanowi rozwinięcie zawiązanego w końcówce drugiego sezonu wątku śledztwa w sprawie przemytu narkotyków, podczas którego bezwzględni przestępcy szantażują i zmuszają do współpracy posterunkową Olę.

Komentarze

Skomentuj
  • ili (gość)

    mareczek

    05.11.2015 20:08
  • psycholożka (gość)

    A czemu oni nie ćpają i nie piją nie kradna ... aaa i o przemocy zapomniałam dodać jacy oni wspaniali czyści nie skorumpowani co za obłuda i to w tanim stylu

    25.10.2015 17:53

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×