Tureckie seriale na TVP VOD. Co warto oglądać? Wśród propozycji na platformie m.in. ukochane telenowele Polaków i nowości [RANKING]

Jednym z miejsc, gdzie dostępne są tureckie seriale jest platforma TVP VOD. Aktualnie można tam oglądać kilkanaście propozycji, w tym uwielbiane telenowele Polaków, a także kilka nowości. Jakie produkcje znad Bosforu dostępne są na TVP VOD? Sprawdź to z nami!

Multimedia

Tureckie seriale w Polsce

Telenowele rodem z Turcji są w Polsce popularne już od wielu lat. Widzowie pokochali je wraz z pojawieniem się „Wspaniałego Stulecia" w 2014 roku. Te kostiumowa produkcja gromadziła przed ekranami telewizorów miliony widzów, którym ten rodzaj seriali bardzo przypadł do gustu. Po zakończeniu emisji „Wspaniałego Stulecia” w ramówkach polskich stacji telewizyjnych pojawiło się więcej produkcji znad Bosforu, m.in. „Tysiąc i jedna noc”, „Imperium miłości”, „Sezon na miłość”, „Rozdarte serca” czy „Tylko z tobą”.

Aktualnie dostęp do tureckich produkcji jest bardzo duży. Fani oglądają je nie tylko w telewizji, ale także m.in. w Internecie czy na platformach streamingowych. Oferta seriali jest bardzo duża. Przyjrzyjmy się, jakie produkcje dostępne są aktualnie na TVP VOD.

Najpopularniejsze tureckie aktorki 2022. W TOP 10 gwiazda serialu „Zakazany owoc”Zobacz więcej

Telenowele tureckie na TVP VOD

Na platformie TVP VOD czeka obecnie kilkanaście tytułów seriali znad Bosforu. Wśród nich są nowości, ale i także seriale, które Polacy pokochali.

Do tych pierwszych należy m.in. „W szklanej klatce", w którego obsadzie znaleźli się m.in. Burcu Biricik, Devrim Yakut, Feyyaz Serifoglu, Nur Surer, Tamer Levent. Za reżyserię odpowiada Nadim Guc.

Nalan to piękna młoda kobieta, która swoim ciepłem zdobywa miłość wszystkich od pierwszego wejrzenia. Ponieważ jest jedynaczką, została maskotką rodziny i ukończyła z wyróżnieniem najlepsze szkoły. Nalan przygotowuje się do ślubu z Sedat Koroğlu, który jest jednym z najbogatszych ludzi w kraju - czytamy w opisie serialu.

Tęsknicie już za „Zranionymi ptakami"? Przypomnijmy, że telenowela zniknęła z anteny na początku stycznia, a w jej miejsce telewizja TVP rozpoczęła emisję hiszpańskiej telenoweli „Akacjowa 38". Jeśli chcecie wrócić do wzruszającej historii Meryem i Leventa, możecie ją oglądać na TVP VOD.

W poniższej galerii znajdziesz pełną listę tureckich seriali na platformie TVP VOD wraz z ich opisami.

Zobacz galerię

TURECKIE SERIALE - CZYTAJ WIĘCEJ O PRODUKCJACH ZNAD BOSFORU!

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×