Tureckie seriale. Najgorsze zakończenie tureckiej telenoweli to...

Tureckie telenowele zyskały widzów na całym świecie. Nic więc dziwnego, że zarówno w telewizji jak i na platformach streamingowych pojawiają się coraz to nowe tytuły. Niestety, jedną z wad seriali znad Bosforu są ich zakończenia. Często nie jest to "happy end". Które tureckie seriale kończą się najgorzej?

Multimedia

Najgorsze zakończenie tureckich seriali

Polacy pokochali seriale rodem z Turcji. Te można oglądać w telewizji oraz między innymi na Netfliksie. W Polsce wszystko zaczęło się od Wspaniałego stulecia. To właśnie dzięki tej produkcji eksplodował boom na tureckie seriale, który trwa do dzisiaj i raczej nic nie zapowiada tego, aby moda na tureckie seriale miała przeminąć. Obecnie serial możecie obejrzeć na platformie streamingowej VOD TVP.

Telenowele tureckie zazwyczaj opowiadają o wielkiej miłości. Dwoje zakochanych ludzi spotyka jednak na swojej drodze wiele przeszkód. Muszą walczyć ze złymi ludźmi, udowadniać całemu światu, że łączy ich prawdziwe uczucie. Są pełne emocji, zarówno tych pozytywnych jak i negatywnych...

Bez happy endu

Pomimo, że telenowele znad Bosforu stały się popkulturowym fenomenem, niestety mają także sporo wad. Jedną z tych, którą widzowie wymieniają najczęściej są fatalne zakończenia. Widzowie na świecie przyzwyczajeni są do pozytywnych zakończeń, brzmiących często "... i żyli długo i szczęśliwie". Tureckie telenowele łamią tę zasadę. Często zostają one zwyczajnie przerywane, bez konkretnego zakończenia. W jeszcze innych przypadkach zakończenia kończą się m.in. śmiercią któregoś z głównych bohaterów...

Zapytaliśmy fanów tureckich seriali o te produkcje, które mają według nich najgorsze zakończenia. Sprawdź, które seriale wskazali na facebookowej stronie "Najpiękniejsze Tureckie Seriale":

Zobacz galerię

Nie chcemy Wam zdradzać konkretnych zakończeń, bo naszym zdaniem sami powinniście ocenić, czy faktycznie kończą się one tak źle. W naszej galerii znajdziecie ogólny opis fabuły danego serialu.

Nie takich zakończeń oczekiwaliśmy! Które seriale kończą się najgorzej? Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Basia (gość)

  Nie lubie Ozgi Y żabie oczy i mściwa do koleżanek.

  23.07.2021 13:30
 • Gosc (gość)

  Rozwlekłe, nudne, bez jakiejkolwiek pakcji, sytuację nierealne do rzeczywistości, krótko mówiąc robiony scenariusz na kolanie aby sztuka. Jedynie "Stulecie.."- przyjemność w oglądaniu przy okazji poznanie kultury, zwyczajów Wschodu. Pozostałe....dno..

  23.07.2021 06:57
 • ...x (gość)

  Kara Sevda, Suskunlar, Ogretmen

  22.07.2021 23:38
 • Ewa (gość)

  Przysięga 1i2część są super niestety 3 sezon porażka

  22.07.2021 22:46
 • Gosc 2 (gość)

  Cena namietnosci super

  22.07.2021 18:52
 • korina (gość)

  Uwielbiam tureckie seriale.

  22.07.2021 18:17
 • Dorota N (gość)

  Dla mnie to najlepsze filmy tureckie nie ma piekniejszych filmow na Swiecie

  22.07.2021 12:09
 • BOOOOOOOOOOOBUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUI (gość)

  ELIF,TO,NUDNYSERIAL.....OTCO

  22.07.2021 12:00
 • Dzastina (gość)

  Kara sewda- wieczna miłość!!!

  21.07.2021 23:01

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×