"Twoja twarz brzmi znajomo 12". Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny czy Adam Strycharczuk - kto wygra?

W finale 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" wystąpią: Emilia Komarnicka-Klynstra, Ewelina Lisowska, Łukasz Zagrobelny i Adam Strycharczuk. Kto ma największe szanse na zwycięstwo?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo 12" FINAŁ w sobotę, 23 listopada o godz. 22:15 w Telewizji POLSAT!

O 100 tysięcy złotych w finale 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" powalczą Adam Strycharczuk, Emilia Komarnicka – Klynstra, Ewelina Lisowska i Łukasz Zagrobelny. Emilia Komarnicka-Klynstra zebrała w sumie aż 333 i do końca była liderką klasyfikacji. Najwięcej, bo 67 punktów uzbierała w siódmym odcinku, kiedy jako Michael Jackson triumfalnie wykonała „Beat It”. Król popu powrócił!

Było tu paru Michaelów Jacksonów, ale nawet świetnie śpiewające babki nie zrobiły tego, co ty - oznajmiła zdumiona Katarzyna Skrzynecka.

Jak aktorka zaprezentuje się w finale?

Wygrała Ewelina Lisowska jako Edyta Górniak! Kto przeszedł do finału?Zobacz więcej

Polskie diwy to jej specjalność. Nic dziwnego, bo Ewelina Lisowska sama do takiego tytułu aspiruje. W drugim odcinku furorę zrobiła jako Kora, zajmując drugie miejsce. Podobnie było z przemianą w Beatę Kozidrak w trzeciej części. Piosenkarka początek edycji miała świetny, a końcówkę wręcz fantastyczną. W dziewiątym odcinku triumfowała jako Justyna Steczkowska, a w jedenastym jako Edyta Górniak.

Do tej pory nie umiem sobie odpowiedzieć czy naprawdę jestem z siebie zadowolona - mówiła w rozmowie z POLSAT.PL.

Skromnie, ale 311 punktów nie da się zgromadzić bez ogromnego talentu...

Ewelina Lisowska oskarżona o rasizm! Hejterzy życzą jej śmierci! Jak reaguje wokalistka?Zobacz więcej

Łukasz Zagrobelny miał swoje pięć minut w czwartym i piątym odcinku show. Wtedy właśnie otrzymał pokaźną ilość z 297 zgromadzonych łącznie punktów.

Duch utworu, duch postaci i ten dynamit. To wszystko pokazałeś i to było genialne - stwierdził Kacper Kuszewski, gdy wokalista w roli Tiny Turner zademonstrował kunszt do „We Don't Need Another Hero (Thunderdome)”.

Tydzień później czarował już jako mężczyzna. Takiego Krzysztofa Krawczyka jurorzy po prostu nagrodzili owacjami na stojąco. Czego jeszcze możemy spodziewać się po uczestniku?

-Jesteś dla mnie odkryciem tego programu - powiedziała w półfinale Małgorzata Walewska do Adama Strycharczuka. Youtuber rozkręcał się powoli, ale gdy już wszedł na wysoki poziom, to wszyscy przecierali oczy ze zdumienia. Nie tylko, gdy jako Muniek Staszczyk wzruszał w ósmym odcinku, czy jako Katie Melua demonstrował piękny liryczny żeński wokal w dziesiątym odcinku. Parodysta internetowy objawił widzom zupełnie inne oblicze, a zebrane 273 punkty zasłużenie dały mu przepustkę do elitarnego grona.

Adam Strycharczuk wygrał jako Katie Melua. Jeremi Sikorski był tuż za nim!Zobacz więcej

W finale najlepsi uczestnicy tradycyjnie sami decydują, w kogo chcą się wcielić. Jakie wybiorą piosenki? Która z nich okaże się najlepsza? Na pożegnanie z show druga czwórka z rankingu, czyli Ewelina Ruckgaber, Jeremi Sikorski, Kasia Ptasińska i Robert Koszucki, zaprezentuje się w niezapomnianych duetach.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • 1000 występ (gość)

    Emilia Komarnicka rekordzistką punktową TTBZ. Rzeczywiście najlepsza 4 w finale.

    21.11.2019 18:04

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×