"Twoja Twarz Brzmi Znajomo 14". Widzowie nie zgadzają się z werdyktem! Wygrała Anna Maria Sieklucka, choć ich zdaniem lepszy był Michał Meyer!

Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" już od czternastu edycji jest emitowany w telewizji i wciąż wzbudza duże zainteresowanie. Nic dziwnego, że wyniki rywalizacji w poszczególnych odcinkach spotykają się z wieloma komentarzami ze strony widzów. Tak było i przy okazji ostatniego odcinka, w którym tryumfowała Anna Maria Sieklucka, jednak wielu widzów stwierdziło, że na zwycięstwo bardziej zasługiwał Michał Meyer.

Multimedia

Kontrowersje dotyczące ostatniego odcinka "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"

W ostatnim odcinku programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" zwyciężyła Anna Maria Sieklucka, której wykonanie utworu "Boskie Buenos" z repertuaru Justyny Steczkowskiej zachwyciło wszystkich. Jednocześnie wielu widzów uznało, że zdecydowanie lepszy był Michał Meyer, który wcielił się w postać Stevena Tylera z zespołu Aerosmith. Swojemu niezadowoleniu dali wyraz pod postem na oficjalnym koncie programu na Instagramie.

Niektórzy widzowie docenili wysoki poziom występu Anny Marii Siekluckiej, jednak mimo wszystko podkreślali, że to Michał Meyer wypadł w tym tygodniu najlepiej.

Gratulacje dla Amy, ale dla mnie murowanym faworytem do zwycięstwa był jednak Michał Meyer, zrobił ogromne wow i bardzo mi szkoda 💔

Michał Meyer- najlepszy w tym odcinku. Jurorzy to potwierdzili, a w uczestnikach chyba zazdrość zwyciężyła :(

Dla mnie Tyler wygrał dzisiaj!!! Jurorzy zagłosowali idealnie, a innych uczestników chyba zazdrość zżarła i tyle...

Kolejne genialne metamorfozy! Kto tym razem okazał się najlepszy?Zobacz więcej

Kompletnie nie rozumiem werdyktu ani zachwytów. Meyer zdecydowanie lepszy.

Też uważam, że Michał Meyer powinien wygrać...

Steven Tyler był po prostu najlepszy 😍 chociaż Justyna tez fajnie wyszła.

Co myślicie o tej sytuacji?

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • remiza na wesele to bieda (gość)

  Szacun jak potrafią charakteryzacje zrobić. Naprawdę niezła robota.

  30.03.2021 11:10
 • każdemu zwycięzcy odcinka należą się słowa uznania (gość)

  Wygrana oznacza, że w jakiś sposób tryumfator był przekonujący. A składowych jest wiele. Możliwe, że nie wszystkie trafiają do telewidzów. Dla mnie np. najsłabszym zwycięskim wykonaniem w historii TTBZ było wcielenie Jeremiego Sikorskiego w Izabelę Trojanowską. Choć doceniam pracę. Zdecydowanie lepszą Izą (choć nie zwycięską) była przemiana w nią wykonana w ttbz 3 przez Stefano Terrazzino. Ten program pozwoli Annie Marii wyjść z szuflady skojarzeń z jedną filmową rolą. Tak jak deski teatralne weryfikują umiejętności aktorskie. Z zachwytem podziwiałam np. grę Stefano w spektaklu Czarno to widzę. Może jeszcze kiedyś będę mieć okazję podziwiać go na scenie teatralnej w nowej sztuce. Choć próbuje też swoich sił w reżyserii teatralnej. I to z powodzeniem. Widząc fragmenty jego spektaklu pt. Come una donna byłam zauroczona.

  29.03.2021 18:15
 • Gość (gość)

  Widzę że komentujący widzowie chyba niezbyt uważnie oglądali końcówkę odcinka. Nikogo wcale nie zżarła zazdrość, to Michał sam oddał zwycięstwo, przyznając swoje 5 punktów Amie. Zrobił to specjalnie, bo dopiero co wygrał 2 odcinki temu, a Ama była ostatnia w tabeli. Nie zmienia to faktu, że po tym odcinku to i tak Michał prowadzi w klasyfikacji generalnej.

  28.03.2021 05:06

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×