"Twoja twarz brzmi znajomo 15" odcinek 3. Dziki Axl Rose i subtelna Sanah! Chris Cugowski zwycięzcą 3.odcinka "TTBZ 15"!

Za nami 3. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo 15"! Wszyscy uczestnicy utrzymali bardzo wysoki poziom swoich występów i zachwycili publiczność. W tym tygodniu najlepszy okazał się Chris Cugowski jako Axl Rose z zespołu Guns N’Roses!

Multimedia

Chris Cugowski wygrywa 3. odcinek "TTBZ 15"!

W dzisiejszym odcinku jako pierwsza wystąpiła Basia Kurdej-Szatan. Tym razem wcieliła się w postać Sanah i zaśpiewała utwór „etc.” Było romantyczne i jakże dziewczęco! – Jesteś tak wspaniała i słodka jako ta Sanah. Wydaje się , że to jest twoje drugie wcielenie. Barwa głosu jest zadziwiająco podobna – zachwyciła się Małgorzata Walewska. – Genialnie zrobiłaś głos Sanah. Kapitalnie odtworzyłaś klip i klimat – dodała Katarzyna Skrzynecka. – Zobaczyłem naturalność, która jest zawsze kluczem do sukcesu – dopowiedział Michał Wiśniewski.

Drugim uczestnikiem był Chris Cugowski. Aktor wykonał utwór „Welcome to the jungle” i zachwycił wszystkich! Było głośno, dziko i ostro! Po tym występie Basia Kurdej-Szatan padła przed Chrisem na kolana! Natomiast w rozmowie z Maciejem Dowborem Chris przyznał, że bardzo ucieszył się na to wykonanie. – Jak ty się człowieku tu odpaliłeś. Czekałem na ten moment i naprawdę to jest to. Uwielbiam cię w takiej muzie – zachwycił się Gromee. – Będę musiał to nagranie skasować po powrocie do domu, żeby żona nie zobaczyła tej klaty bo mnie wymieni na lepszy model – zażartował Michał Wiśniewski.

Robert Janowski ma troje dzieci. Kim są i jak wyglądają pociechy prezentera?Zobacz więcej

Następnie, w bardzo zaskakującej roli wystąpiła Paulina Sykut-Jeżyna, która wcieliła się w raperkę Nicki Minaj. Prezenterka wyrapowała piosenkę „Anaconda”. Było bardzo HOT! – Niezwykle seksowny i erotyczny kawałek, bo taki ma być. Fantastyczna w nim jest Nicki Minaj, bo ona taka jest. A Ty Paulina dziś wykonałaś mega zawodową, profesjonalną robotę; postaciową, choreograficzną, wokalną. Bardzo odważne zadanie! A Ty zrobiłaś to tak gorąco, że wąż strażacki jest potrzebny żeby nas tutaj ostudzić – podsumowała Katarzyna Skrzynecka.

Czwartym uczestnikiem był Robert Janowski. Aktor wprowadził nas w przepiękny, romantyczny nastrój wykonując jeden z największych hitów Lionela Richiego - „Say you, say me”. Za to wykonanie otrzymał owacje na stojąco od całej czwórki jury. – W ogóle nie wystawałeś zza tej postaci. Naprawdę! Ani głosowo, ani w żaden sposób. No pokazujesz tu wielki talent od samego początku. I to jest pierwszy raz dla mnie, kiedy się tak stopiłeś z rolą. Super! – powiedziała oczarowana Małgorzata Walewska – Naprawdę poniosłeś nas, serce drży! Ja Ciebie uwielbiam w takich utworach – dodał Gromee.

Kasia Łaska zaskoczyła nas wykonaniem utworu z repertuaru, którego nikt by się po niej nie spodziewał… Zaśpiewała piosenkę disco polo „Bara Bara” zespołu Milano. Tym występem rozruszała całą publiczność w studio i Michała Wiśniewskiego. – Ja przeszedłem do sekcji tanecznej – zażartował Michał Wiśniewski. – Kaśka, wpisałaś się w to idealnie. Wyglądasz jak Bogdan! Przyjąć to wyzwanie to też jest zacne, i nie zbagatelizować tego, tylko w pełni przekazać całą tę charyzmę, którą mają ci wykonawcy, co było widać po publiczności – dodał Michał. – Jeżeli chodzi o tekst utworu, to ja myślę, że to jest bardzo kulturalne tłumaczenie piosenki Nicki Minaj – zażartowała też Małgorzata Walewska.

Paulina Sykut-Jeżyna zachwyca swoją elegancką stylizacją na pokazie mody! Kto się jeszcze pojawił?Zobacz więcej

Aktor Adam Zdrójkowski wcielił się w postać Gipsy Kings i wykonał utwór „Bamboleo”. W tej roli był absolutnie fenomenalny! Na scenie był power i super zabawa. – Adam, Ty wcześniej w ogóle nie śpiewałeś, nie miałeś doświadczenia wokalnego, a Ty totalnie potrafisz podrobić te wokale. To jest niesamowite! Ty jesteś jakimś kosmitą! Z każdym utworem się tak rozwijasz tutaj, że naprawdę duże brawa! – powiedział Gromee.

Klara Willimas zaśpiewała superhit lat 80-tych „Sun of Jamaica” zespołu Goombay Dance Band. Po raz pierwszy w programie wcieliła się w postać mężczyzny i wybrnęła z tego zadania wyśmienicie. – Ja uważam, że Klara była znakomita. Skradła moje serce! Po prostu jesteś aż tak brzydka, że aż ładna – powiedziała z żartem Małgorzata Walewska.

Ostatnim uczestnikiem był Tomasz Ciachorowski, który tym razem wcielił się w postać Olka Klepacza z Formacji Nieżywych Schabuff i zaśpiewał piosenkę „Ławka”. – Jesteś cudnym Olkiem, Tomek! Naprawdę. Moim zdaniem to była świetna rola, słyszałam głos Olka Klepacza! – zachwyciła się Kasia Skrzynecka. – Jak do tej pory, to jest najlepszy Twój występ. Bardzo mi się to podobało – dodał Michał Wiśniewski.

Odcinek wygrał Chris Cugowski, a czek na 10 tysięcy złotych przekazał na rzecz Bartka Przychodzkiego z Fundacji Się Pomaga!

Zobacz galerię

Ewelina Lisowska zdradziła, kim jest jej partner! To eksnarzeczony gwiazdy "Barw szczęścia"!Zobacz więcej

Tabela wyników po trzecim odcinku wygląda następująco: 1. Chris Cugowski
2. Robert Janowski
3. Tomek Ciachorowski
4. Basia Kurdej – Szatan
5. Adam Zdrójkowski
6. Klara Williams
7. Paulina Sykut – Jeżyna
8. Kasia Łaska

Komentarze

Skomentuj
  • jako Częstochowianka dziękuję za pozdrowienia dla Częstochowy od Macieja Dowbora :) (gość)

    Gratulacje dla zwycięzcy. Widać, że leżała mu ta rola. Najlepszy chyba jak dotąd odcinek sezonu. I wreszcie na otwarcie występ prowadzących. Choć teraz mając w jury Michała powinni kiedyś wykonać piosenkę Ich troje pt. Babski świat. Piotr i Maciej jako Michał i Jacek to byłoby fajne. Na minus tej transzy jakaś taka, większa niż dawniej, ilość przerw reklamowych. Ciekawe kogo Kasia Łaska zaprosi do występu w duecie. Mam nadzieję, w późniejszych odcinkach, na kolejne duo, bo w takim występie widzę Paulinę Sykut jako Justynę Steczkowską w duecie ze Stefano Terrazzino w polsko-włoskiej wersji piosenki Daj mi chwilę. I tutaj Paulina byłaby Justyną, a Stefano jako, że śpiewał to oryginalnie z Justyną, w duecie z Pauliną wystąpiłby jako on sam.

    25.09.2021 17:47

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×