"Twoja twarz brzmi znajomo 16". Gromee postanowił odejść z programu Polsatu! Kto go zastąpi na fotelu jurora?

Kolejne zmiany w programie "Twoja twarz brzmi znajomo"! Nadchodząca wielkimi krokami, 16. już edycja popularnego show będzie mieć zmieniony skład jury! Z funkcji jurora właśnie zrezygnował Gromee!

Multimedia

GROMEE ODSZEDŁ Z "TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO"!

Gromee dołączył do ekipy "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w 15. edycji i po jednym sezonie żegna się z programem. Artysta zyskał sympatię widzów nie tylko trafnymi ocenami występów uczestników, ale także ciekawymi opowieściami na temat historii muzyki. Jego wiedza i zaangażowanie w show były ogromne.

W komunikacie do fanów przekazał, że czekają na niego nowe cele zawodowe oraz rodzina i podziękował wszystkim za niezapomniane chwile. Program "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to dla mnie show tworzone z piękna, uśmiechu, szczerości i kreatywności. Wszystko ze wspaniałą ekipą! Mam na myśli Artystów na scenie, ale także wspaniałe grono Jury. W moim sercu jest też cała ekipa produkcyjna! Profesjonalizm i jakość, a jednocześnie pasja i radość - tak wyglądał dla mnie ten program - podsumował.

Karolina Pisarek pierwszą gwiazdą nowej edycji! Kto jeszcze wystąpi na scenie?Zobacz więcej

Kto zajmie jego miejsce w składzie jury? Tego jeszcze nie wiemy! Przypomnijmy, że uczestnikami 16. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" będą Karolina Pisarek, Anna Jurksztowicz, Viki Gabor, Patryk Cebulski, Maciej Radel, Anna Rusowicz, Andrzej Kozłowski oraz Danzel.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • rozumie, ale szkoda, bo był kompetentnym jurorem z klasą (gość)

    Może na jego miejsce np. Stefano Terrazzino. Były uczestnik, tryumfator programu i okazjonalny juror gościnny. Byłby to powrót do tego gdy jurorami zostawali ludzie biorący wcześniej udział w ttbz. Takie podejście było naprawdę fajne. Dla Stefano byłoby to ciekawe, nowe wyzwanie. Wobec niepewnych losów tzg tym bardziej. Choć i tak mało prawdopodobne jest żeby wystąpił w kolejnym tzg, bo lubi dynamikę w pracy.

    21.01.2022 19:52

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×