"Twoja twarz brzmi znajomo" 22.04.2017, sezon 7. Wygrała Monika Borzym jako Kalina Jędrusik! [WIDEO+ZDJĘCIA]

To już 8. odcinek programu "Twoja twarz brzmi znajomo"! Tym razem triumfowała Monika Borzym, która wcieliła się w Kalinę Jędrusik. Sprawdź, co jeszcze się wydarzyło!

Multimedia

Ósmy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" rozpoczął się w rytmach z lat 60. Paweł Jasionowski zatańczył, a co najważniejsze zaśpiewał twista. Jako Chubby Checker zaśpiewał piosenkę "Let’s Twist Again". Sprawił, że publiczność i Jury rzucili się do tańca. – Głosowo to brzmiało jak z playbacku. Naprawdę znakomicie – oceniła Małgorzata Walewska.

Chyba każdy zna głęboki głos Leonarda Cohena i jego piękną piosenkę pt. "Dance Me To The End of Love". Tym razem to Krzysztof Kwiatkowski musiał się zmierzyć z postacią tego wielkiego artysty. – Barwa, nastrój, odtworzenie postaci jest takie, że wszyscy tu siedzimy na baczność jak przed mistrzem Cohenem. Super – powiedziała Kasia Skrzynecka.

Wskrzesiła Janis Joplin i wygrała... po raz trzeci! Sprawdź, co wydarzyło się w 7. odcinku! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Andrzej Dąbrowski czyli Sławomir zawładnął sceną piosenką"Do zakochania jeden krok". – Każdy Twój występ odbieram z taką sympatią, z taką serdecznością i z tym poczuciem zabawy bardzo pięknie się zbliżyłeś do pana Andrzeja – ocenił Paweł Królikowski.

Kuba Świderski wystąpił jako Michael Stipe, wokalista zespołu R.E.M., i wykonał utwór "Losing My Religion". Słowom uznania Jurorów nie było końca. – Ja miałam łzy w oczach, chociaż nie była to ckliwa ballada, bo tak mnie poruszyły i udzieliły mi się Twoje emocje oraz perfekcyjna robota. Brawo! – powiedziała Kasia Skrzynecka, a Bartek Kasprzykowski dodał: – Twoja motoryka Stipe’a była zbyt czytelna, ale uważam, że to jest Twoja najlepsza kreacja w całym programie do tej pory.

Seksowna Sandra ma w swoim dorobku hity, które królowały na dyskotekach w latach 80. Jednym z jej wielkich przebojów jest piosenka "(I’ll Never Be) Maria Magdalena", którą zaśpiewała dla nas Joanna Jabłczyńska. – Sandra powinna w kulisach podstawić Ci nogę, bo jesteś fajniejszą Sandrą od niej samej. Ale tak naprawdę, to podziwiałem z jaką Ty dojrzałością funkcjonujesz przed kamerą i przed mikrofonem. Ja po prostu widziałem, jak cała Ty jesteś skupiona, żeby to wrażenie, które sobie wymyśliłaś, wykombinowałaś, żeby oddać, pokazać. Pięknie – powiedział Paweł Królikowski.

Don Henley z zespołu The Eagels, zaśpiewał ich największy przebój – utwór "Hotel California", za który zespół otrzymał nagrodę Grammy w 1978 roku. Tę przejmującą rockową balladę zaśpiewała Kasia Popowska. Nie dość, że zaśpiewała to jeszcze zagrała na perkusji. – To był występ z tego cyklu pt. "niewykonalne", coś co się nie mogło udać. Po czym Ty weszłaś i to po prostu zrobiłaś. I wiem, że potwornie ciężko harowałaś, żeby nauczyć się grać na perkusji. Kasia, no po prostu Oscar. I nie tylko za perkusję, bo zaśpiewałaś to fantastycznie – oceniła Kasia Skrzynecka.

Violetta Villas jak żywa! Zobacz fragment występu z nowego odcinka! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W tym odcinku, Monikę Borzym los połączył z Kaliną Jędrusik. Usłyszeliśmy piosenkę "Bo we mnie jest seks". Monika oczarowała publiczność i Jury. – Bardzo fajnie, że mi zniknęłaś zupełnie. Bawiłem się, cieszyłem się, uśmiechałem się od początku do końca. Super frajda. Dziękuję Ci za to – powiedział Bartek Kasprzykowski.

Ostatni występ w tym odcinku był naprawdę ognisty. Na scenie pojawiła się Zosia Nowakowska jako gorąca Shakira i rozpaliła scenę do czerwoności piosenką "Loca". – Ja wcale nie zastygłem, tylko jestem podjarany po prostu. To jest coś niebywałego, co Ty potrafisz zrobić na scenie, co potrafisz zrobić z widownią, już nie mówiąc o Jury. To nie jest z mojego repertuaru, z moich ulubionych piosenek, to nie jest to co króliki, tygrysy i inne koty drapieżne kochają najbardziej. Ale Zośkę Tak! Zośkę zawsze. Dziękuję za ten występ – powiedział Paweł Królikowski.

Ósmy odcinek show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", głosami Jurorów i uczestników, wygrała Monika Borzym. 10 000 złotych przekazała Fundacji "Walczę z SM" na rzecz Marka Kręgla.

W następnym odcinku show, każdy z uczestników będzie miał za zadnie zaśpiewać piosenkę ze znanego filmu. Na scenie wystąpi: Marilyn Monroe (Mężczyźni wolą blondynki), Eugeniusz Bodo (Piętro wyżej), Elsa (Kraina lodu), Janusz Rewiński (Podróże Pana Kleksa), Whoopi Goldberg (Zakonnica w przebraniu 2), Chaim Topol (Skrzypek na dachu), Meryl Streep (Mamma Mia!) oraz Renn Woods (Hair).

Komentarze

Skomentuj
 • Helena (gość)

  Sławomir wierzyłam w twój talent.Dziękuję Rewinski doczekał się autetica

  30.04.2017 00:19
 • kat (gość)

  kaska popowska bezkonkurencyjna!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! od pierwszego odcinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  24.04.2017 17:25
 • gosc (gość)

  The Eagels powinni wygrać !

  23.04.2017 19:47
 • Justyna (gość)

  Ten odcinek zdecydowanie pozamiatał Kuba Świderski.

  23.04.2017 18:02
 • grażyna (gość)

  jacy oni są zdolni

  23.04.2017 11:44
 • Pj (gość)

  Ustawka!!! Owszem pierwsze dwie osoby ok lecz powinny być za.... Kasią Popowską!

  23.04.2017 09:42

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×