"Twoja twarz brzmi znajomo". Antek Smykiewicz ożenił się! Na weselu Kasia Dziurska, Olga Kalicka i Antek Królikowski!

Antek Smykiewicz ożenił się! Na weselu wokalisty obecni byli m.in. Kasia Dziurska i Emilian Gankowski, Olga Kalicka oraz Antek Królikowski. To dzięki nim wiemy, jak wyglądała uroczystość.

Multimedia

Antek Smykiewicz, który swoją karierę zaczynał w "The Voice of Poland", a później podbił listy przebojów hitem "Pomimo burz" oraz wystąpił w "Tańcu z gwiazdami" i "Twoja twarz brzmi znajomo", właśnie zakończył kawalerskie życie! W sobotę, 3 sierpnia wziął ślub z Justyną Kapciak. O tym, jak wyglądała uroczystość wiemy dzięki relacjom ich gości.

Antek Smykiewicz o życiu w rodzinie wielodzietnej! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Serce Smykiewicza zajęte jest od dawna, jednak on sam rzadko wypowiadał się na tematy dotyczące jego życia prywatnego. Teraz wiadomo już, że jest już żonaty. Zdjęcia ze ślubu i wesela opublikowali w sieci jego goście - także osoby publiczne. Na uroczystości obecni byli m.in. Kasia Dziurska z narzeczonym Emilianem Gankowskim, Olga Kalicka z partnerem i dzieckiem oraz Antek Królikowski z dziewczyną.

Z relacji wynika, że zarówno para młoda, jak i ich goście bawili się wyśmienicie. My składamy najlepsze życzenia Młodej Parze!

Antek Smykiewicz został królem Cyganów!Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×