"Twoja twarz brzmi znajomo". Barbara Kurdej-Szatan w kolejnej edycji? Co na to Rafał Szatan? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami 10. edycja "Twoja twarz brzmi znajomo". Jedynym z uczestników był Rafał Szatan. Czy w kolejnym sezonie przyjdzie czas na jego żonę, Barbarę Kurdej-Szatan?

Multimedia

W finale 10. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" nie brakowało emocji. W finałowej czwórce znaleźli się: Adriana Kalska, Marek Molak, Rafał Szatan i Mateusz Ziółko. Zwycięzcą został Ziółko, a zaszczytne drugie miejsce przypadło Rafałowi Szatanowi.

Mateusz Ziółko i Rafał Szatan tuż po finale. Jak oceniają swoje występy? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Rafał przyznaje, że udział w programie to ciężka praca. Wiele tygodni prób i godziny spędzone w charakteryzacji to chleb powszedni dla każdego, kto zdecyduje się na to, aby wystąpić w "Twoja twarz brzmi znajomo". Zmierzyć się z tym musi także rodzina uczestników. - Ja potrafiłem wyć po nocach... Mam taką pracownię u siebie w domu i tam robię swoje muzyczne rzeczy, ale niestety wieczorem głos bardziej się niesie - wskazuje Rafał Szatan.

Jak rodzina, w tym żona Rafała - Barbara Kurdej-Szatan, zniosła jego przygotowania do programu? Czy pozazdrościła mężowi i teraz sama będzie chciała wystąpić w "Twoja twarz brzmi znajomo"? Sprawdźcie, co na ten temat powiedział Rafał Szatan!

Rafał Szatan i jego wcielenia. Które lubi najbardziej? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Zobacz więcej wideo na kanale Youtube Telemagazynu!

Komentarze

Skomentuj
  • bardzo fajne na przestrzeni tych 10 sezonów były odcinki tematyczne, aż szkoda,że nie są w ttbz od początku (gość)

    Np. filmowy, musicalowy czy ostatnio najlepszy z nich odcinek włoski. Brakuje mi odcinka polskiego. Szkoda, że nie było go w tej edycji. Lub w poprzedniej. Po prostu w 2018 roku. Może w następnej...

    19.11.2018 20:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×