"Twoja twarz brzmi znajomo". Co łączy Agnieszkę Twardowską i Jerzego Grzechnika? [WIDEO]

Agnieszka Twardowska i Jerzy Grzechnik w każdy sobotni wieczór w programie "Twoja twarz brzmi znajomo" wcielają się w światowej klasy muzyków. Co tydzień występują na tej samej scenie. To jednak nie jedyna rzecz, która łączy tych młodych artystów.

Multimedia

Wspólna historia Agnieszki Twardowskiej i Jerzego Grzechnika rozpoczyna się w innym rozrywkowym show – "The Voice of Poland". Agnieszka była pierwszą osobą, z którą Jerzy zamienił kilka słów podczas castingów do programu. W trakcie przesłuchań oboje zaśpiewali ten sam utwór (!) "Stay with me" z repertuaru Sama Smitha i zaskarbili sobie serca jurorów. Nagrania z obu występów wciąż cieszą się wielką popularnością w sieci. Na YouTubie zebrały już ponad 1 000 000 wyświetleń! Artystów połączyła przyjaźń i wielka pasja do muzyki. Tak powstał pomysł na wspólne nagranie piosenki, dzięki której usłyszała o nich cała Polska.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" ODCINEK 6. KATARZYNA ZWIELIŃSKA ZWYCIĘŻA! BYŁA NAJLEPSZA? [WIDEO+ZDJĘCIA]
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO" ODCINEK 5. TRIUMF AGNIESZKI TWARDOWSKIEJ I NIESPODZIEWANY GOŚĆ [WIDEO+ZDJĘCIA]

Zarówno Agnieszka jak i Jerzy dotarli do ćwierćfinału "The Voice of Poland". Marek Piekarczyk powiedział o niej, że ma "bezcenny dar przekazywania uczuć", z kolei jego porównał do muzycznego gentelmana. Teraz artyści mierzą się z kolejnymi metamorfozami w programie "Twoja twarz brzmi znajomo". Agnieszka pokazała się już jako Rihanna, Celine Dion czy Ellie Goulding. Ta ostatnia metamorfoza przyniosła jej wygraną w piątym odcinku show. Tryumfy święcił także Jerzy, który już w pierwszym odcinku zachwycił swoim wykonaniem utworu "Hello" z repertuaru Adele. W siódmym odcinku wcieli się w Sarsę, z kolei Agnieszka – w Annę German. Efekty ich przemiany zobaczymy w sobotni wieczór w Polsacie.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×