"Twoja twarz brzmi znajomo". Dawno niewidziana Kasia Wilk wraca na salony! Już wkrótce zawalczy z Michałem Milowiczem. Zobacz, jak wyglądała kiedyś!

Jesienią w Polsacie będzie co oglądać! Właśnie wówczas powrócą na antenę dwa znakomite programu stacji - "Nasz nowy dom" oraz "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Katarzyna Dowbor odmieni domy - oraz całe życie - kolejnym bohaterom swojego programu, a Michał Milowicz zmierzy się wokalnie z dawno niewidzianą Kasią Wilk! Zobacz, jak Kasia Wilk wyglądała kiedyś i dziś!

Multimedia

Dawno niewidziana Kasia Wilk powraca na salony! Już wkrótce zawalczy z Michałem Milowiczem

Jesienna ramówka Polsatu w tym roku ponownie zaskoczy widzów. Nie zabraknie ulubionych programów. do których należy m.in. "Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Wśród uczestników znajdą się największe gwiazdy telewizji m.in.: Michał Milowicz oraz Kasia Wilk.

Magdalena Ogórek zadała szyku w czerwonej kreacji. Jej figura to marzenie wielu kobiet! Zobacz więcej

"Nasz nowy dom": Katarzyna Dowbor odmieni życie kolejnych uczestników

Kolejnym programem, którego nie może zabraknąć w Polsacie jesienią jest "Nasz nowy dom". Ekipa budowlana na czele z Katarzyną Dowbor już od 9 lat pomaga polskim rodzinom i remontuje ich domy, by mogły żyć godnie i bezpiecznie. W pięć dni potrafią zmienić nie tylko cały budynek, ale również życie potrzebujących osób. Program pełen wzruszających historii, już jesienią, zapewni widzom ogrom emocji i wrażeń.

Dorabia do emerytury, wynajmując swój grecki dom! "Na starość zamierzam siedzieć pod oliwką"Zobacz więcej

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo": Michał Milowicz, Kasia Wilk

Każda edycja programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" cieszy się ogromnym zainteresowaniem widzów. Siedemnasta już transza telewizyjnego show ponownie zaskoczy jury, samych uczestników, a przede wszystkim telewidzów. Gwiazdy ponownie zaprezentują swoje umiejętności wokalne, przeistaczając się w oryginalnego wykonawcę utworu. Zwycięzca każdego odcinka otrzymuje czek o wartości 10 tysięcy złotych, który przekazuje na wybrany przez siebie cel charytatywny. W klasyfikacji końcowej wygrany otrzymuje czek o wartości 100 tysięcy złotych i również przekazuje go na szczytny cel.

źródło: AKPA.

Jak kiedyś wyglądał Robert Więckiewicz? Przez lata zmienił się nie do poznaniaZobacz więcej

Kasia Wilk kiedyś i dziś. Zobacz, jak się zmieniała

Kasia Wilk to utalentowana polska wokalistka, która w 2010 r. znalazła się na liście na liście "50 najlepszych polskich wokalistek" magazynu Machina. Jest również laureatką kilku nagród, w tym Grand Prix "Stare po nowemu" (2001 i 2003 r.) oraz nagrody Ogólnopolskiego Festiwalu im. Anny Jantar (2004 r.). W 2005 r. razem z zespołem KTO TO z utworem "Gdy minie sen" zajęła drugie miejsce w konkursie "Debiutów" na Festiwalu w Opolu. Z kolei wraz z Mezem zdobyła "Srebrną Premierę" dzięki utworowi pt. "Ważne".

Ma na koncie współpracę z Kayah - jej głos słychać w chórkach koncertu Kayah MTV Unplugged w 2006 r. oraz zaśpiewała dwa utwory na płycie zespołu Kangaroz "Oddychaj" w 2007 roku. Od 2006 śpiewa w Orkiestrze Adama Sztaby (m.in. w "Tańcu z Gwiazdami"). Około 2016 r. zaczęła znikać z mediów, skupiając się na rozwoju artystycznym. W 2022 r. Kasia Wilk zdecydowała się wrócić do show-biznesu. Wokalistkę jesienią będzie można oglądać w programie Polsatu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo".

Zobacz galerię

Sprawdź program tv na stronie Telemagazyn.pl

Katarzyna Zielińska wspólnie z młodszą siostrą poprowadzi program śniadaniowy. Kim jest Karolina Zielińska?Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
 • Nowickipawel (gość)

  Kiedybendanoweodcinkiranczamujnumertelefonuto661780440

  02.07.2022 14:44
 • Nowickipawel (gość)

  Kiedynoweranczo661780440mujnumertelefonu

  02.07.2022 13:18
 • Nl0wickipawel (gość)

  Kiedybendanoweodcinkirancza20mujnumertelefonu22661780440

  02.07.2022 13:12

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×