"Twoja twarz brzmi znajomo" FINAŁ, sezon 7. Bartek Kasprzykowski o tym, dlaczego ta edycja była wyjątkowa [WIDEO+ZDJĘCIA]

Za nami finał 7. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo". Wygrała Kasia Popowska, ale okazało się, że wśród uczestników było też kilka innych perełek. Kogo najlepiej będzie wspominać juror Bartek Kasprzykowski?

Multimedia

Bartek Kasprzykowski jest jurorem "Twoja twarz brzmi znajomo" od 5. edycji. Wcześniej sam był uczestnikiem i wygrał 4. sezon programu.

Wzruszający występ Tamary Arciuch i Bartka Kasprzykowskiego [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Aktor przyznaje, że 7. edycja show była wyjątkowa, a to głównie za sprawą niezwykłych uczestników. Kasprzykowski przyznaje, że największe wrażenie zrobił na nim Sławomir, który zaskakiwał przy każdej kolejnej metamorfozie. - Znakomity był jego finałowy Freddie Mercury - wskazuje. - Walczyłem, żeby go wywindować w punktacji, bo według mnie był to najlepiej jak dotąd wykonany Freddie Mercury - dodaje juror.

Bartek Kasprzykowski nie szczędzi też pochwał pod adresem Pawła Jasionowskiego, lidera zespołu Masters. - Okazał się być człowiekiem nie tylko uprawiającym z powodzeniem styl disco polo w muzyce, ale również bardzo inteligentnym człowiekiem, który tak naprawdę mógłby zająć się czymkolwiek, ale akurat ten styl muzyczny przypadł mu do gustu i tutaj postanowił się realizować - mówi.

Znamy zwycięzcę 7. edycji! Sprawdź, jak komentuje swoją wygraną i co działo się w finale! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×