"Twoja twarz brzmi znajomo". Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Ewelina Lisowska zdradzają, jakie będą ich święta i sylwester!

Gosia Andrzejewicz, Czadoman i Ewelina Lisowska to gwiazdy świątecznego odcinka specjalnego programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Jeszcze przed swoimi występami zdradzili nam, jak w tym roku będą wyglądać ich święta i sylwester.

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek świąteczny w piątek, 18.12.2020 o godz. 20:00 w Polsacie! - sprawdź program tv

W świątecznym odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" na scenie pojawią się m.in. Gosia Andrzejewicz, Paweł "Czadoman" Dudek i Ewelina Lisowska. Przy okazji swoich występów w show Polsatu zdradzili nam, jak w tym wyjątkowym roku będą wyglądać ich święta Bożego Narodzenia i sylwester.

Marek Kaliszuk jako pierwszy w tym roku zaśpiewał "Last Christmas"?! Jak ocenia swój występ?Zobacz więcej

Jak się okazuje, w przypadku Gosi Andrzejewicz te święta nie będą się niczym różnić od poprzednich. Wokalistka spędzi je w rodzinnych stronach - w Bielsku-Białej. Czadoman ma nadzieję na rodzinne święta i barszcz czerwony na świątecznym stole. Teraz wiemy już także, że w sylwestra zagości w naszych domach biorąc udział w Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie.

Z kolei Ewelina Lisowska, po raz pierwszy od bardzo dawna, nie spędzi ostatniej nocy w roku w pracy. - Za bardzo nie wiem, jak ten czas wykorzystać - przyznaje. - *Raczej nie możemy spotykać się w dużym gronie, więc podejrzewam, że ten sylwester będzie dość kameralny** - dodaje. Co jeszcze powiedziały nam gwiazdy świątecznego odcinka "Twoja twarz brzmi znajomo"? Zobacz wideo!

Krzysztof Ibisz zamiast Piotra Gąsowskiego w świątecznym odcinku! Tak już zostanie?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dużo tych odcinków specjalnych (gość)

    Zwłaszcza w tym roku, ale to fajnie. Zaskakujące jest natomiast tak wczesne potwierdzenie uczestników 14 sezonu. Widocznie rozmowy zaczęto dużo wcześniej niż zwykle. Pewnie ze względu na wyjątkowość tegorocznej sytuacji związanej z tego typu programami. Pewniejsze są programy nagrywane niż realizowane na żywo. Choć myślałam, że polsat wstrzyma i ttbz i tzg. Tymczasem mimo, iż średnia oglądalność ttbz spadła poniżej miliona to jest robiona kolejna transza, a tzg, które wciąż ma większą widownię jest przesunięte na jesień. Widocznie ryzyko realizacji programu na żywo jest w tym momencie za duże.

    17.12.2020 14:14

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×