"Twoja twarz brzmi znajomo". Jak Kacper Kuszewski będzie traktował swoją serialową córkę w programie? Iga Krefft może liczyć na taryfę ulgową?

Jakiś czas temu, poznaliśmy skład uczestników nowego sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Wśród nich znalazła się Iga Krefft, która w "M jak miłość" gra córkę postaci graną przez Kacpra Kuszewskiego, który w programie jest jurorem! Jak będzie ją traktował?

Multimedia

Lista uczestników 11. edycji programu "Twoja twarz brzmi znajomo" jest już utworzona. Powoli, Polsat potwierdza te nazwiska, ale na pewno wiemy, że w tegorocznej odsłonie pojawi się Iga Krefft, aktorka znana z roli Uli w "M jak miłość".

Poznaj wszystkich uczestników 11. edycji! [ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Co ciekawe, w jury będzie znajdował się, niezmiennie od dwóch edycji, Kacper Kuszewski, który w "M jak miłość" gra Marka Mostowiaka, czyli ojca Uli! Dla aktora może być to dość niewygodna sytuacja, bo będzie musiał oceniać swoją serialową córkę. Czy Iga Krefft może liczyć na taryfę ulgową? Okazuje się, że nie, choć Kacper Kuszewski przyznaje, że będzie to niełatwy moment w programie.

Z jednej strony cieszy mnie to, a z drugiej troszkę niepokoi, że wśród uczestników pojawi się Iga Krefft, czyli moja serialowa córka, z którą znamy się wiele wiele lat. Wiem, że ona świetnie śpiewa (...), ale w tym programie nie będę tatą, ani kolegą z planu, tylko będę musiał być jurorem. Już się szykuję na ten trud. - powiedział w rozmowie z Party.pl

Jak Iga Krefft poradzi sobie w programie? Dowiemy się już na wiosnę!

Bartek zostawi Ulę? Postanowi po cichu wyjechać z Grabiny! [STRESZCZENIE ODCINKA+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • to nie pierwszy raz gdy będzie oceniał kogoś kogo zna z planu (gość)

    Podobno to właśnie on przyznał, że nowa edycja będzie liczyć aż 12 odcinków. I może stąd start już w lutym. Nie wiem czy aby 12 odcinków to trochę nie za dużo, bo to jednak bardzo wymagający i wyczerpujący pod różnymi względami program. Pierwsza edycja miała tylko 8 odc., druga 9-pierwsza dająca szansę wygrać każdemu z ośmiorga uczestników, a od trzeciej edycji tych odcinków było 10. Wg mnie to optymalna ilość. A tak gdy teraz będzie ich 12 istnieje jeszcze większe ryzyko powielania postaci do odtworzenia. Z drugiej strony jednak są i plusy takiego rozwiązania: więcej funduszy trafi na cele charytatywne, będzie większa szansa na liczne wykony, których jeszcze tam nie było i może wreszcie każdy uczestnik wygra choć raz.

    10.02.2019 22:15

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×