"Twoja twarz brzmi znajomo". Joanna Moro i Michał Rudaś pierwszymi potwierdzonymi uczestnikami 6. edycji!

Joanna Moro i Michał Rudaś pierwszymi uczestnikami zbliżającej się, szóstej edycji programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo"! Jak aktorka i wokalista poradzą sobie z czekającymi ich wyzwaniami?

Multimedia

Joanna Moro grała w 21 polskich serialach, m.in. w "Na Wspólnej", "M jak Miłość", "Blondynka" czy "Londyńczycy". Serca widzów najbardziej podbiła rolą Anny German. Twierdzi, że udział w show Polsatu da jej niebywałą szansę rozwoju i możliwość pokazania, że potrafi być bardzo różna.

- Podjęcie decyzji o udziale w programie nie było dla mnie łatwe, bo - choć zawsze bardzo mi się podobał - nie miałem wcześniej wystarczającej odwagi, by podjąć takie wyzwanie – mówi Michał Rudaś. - Na szczęście w tym programie artyści nie są pozostawieni samym sobie, ale są pod profesjonalną opieką trenerów wokalnych, tanecznych i aktorskich. Poczucie bezpieczeństwa, które oni dają, ostatecznie przekonało mnie, że jest szansa, by wyjść z twarzą i to "znajomo" w tym programie – dodaje.

Michał Rudaś ma na swoim koncie dwa długogrające solowe albumy i jedną, wydaną w tym roku EP-kę. Jego debiutancka płyta była nominowana do Fryderka i SuperJedynki. W 2009 r. wokalista wystąpił z piosenką "Wracaj już" na koncercie Trendy podczas festiwalu TOPtrendy w Operze Leśnej w Sopocie. Zdobył wówczas "Nagrodę jury". W maju tego roku został współtwórcą etnicznej formacji Lelek.

CZYTAJ TAKŻE:

"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". JOANNA MORO WEŹMIE UDZIAŁ W 6. EDYCJI?
"TWOJA TWARZ BRZMI ZNAJOMO". TAK POWSTAWAŁY ZMARSZCZKI, DZIĘKI KTÓRYM OLA SZWED WYGRAŁA EDYCJĘ! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Telewidzowie znają Michała m.in. z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", gdzie od lat śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia. Występował także - jako uczestnik - w 4. edycji programu "The Voice of Poland". Był w drużynie Marii Sadowskiej.

"Twoja Twarz Brzmi Znajomo" to program oparty na hiszpańskim formacie "Your Face Sounds Familiar", zrealizowanym dotąd w 41 krajach świata, m.in. we Włoszech, Portugalii, Wielkiej Brytanii czy Grecji. W Polsce na antenie Polsatu transmitowanych było już pięć edycji, a ich średnia oglądalność to ponad 2 mln osób. W produkowanym przez Endemol Shine Polska show gwiazdy wcielają się w popularnych ikony muzyki polskiej i zagranicznej. Nie tylko naśladują ich styl śpiewania, tembr głosu czy ruchy sceniczne. Ogromną rolę odgrywają łudząco podobne do oryginału charakteryzacje. To jedyny taki program, w którym aktorzy i wokaliści, a więc osoby świetnie przygotowane warsztatowo, zamieniają się na scenie w tych, których znamy z największych przebojów. Każdy z uczestników pod okiem profesjonalistów walczy ze swoimi indywidualnymi słabościami, aby ostatecznie dostarczyć telewidzom wrażeń estetycznych na najwyższym poziomie. Zwycięzca każdego odcinka przekazuje 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny, a osoba, która wygra całą edycję – 100 tysięcy.

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×