"Twoja twarz brzmi znajomo". Maria Tyszkiewicz w piosence "Ufam sobie". Zwyciężczyni polsatowskiego programu zaprezentowała swój debiutancki singiel!

Maria Tyszkiewicz, zwyciężczyni 6. edycji polsatowskiego programu "Twoja twarz brzmi znajomo", zaprezentowała swój debiutancki singiel! Jaki jest utwór "Ufam sobie"? Czy Maria Tyszkiewicz pracuje nad solową płytą? Sprawdźcie!

Multimedia

MARIA TYSZKIEWICZ - DEBIUTANCKI SINGIEL

Maria Tyszkiewicz to wokalistka i aktorka na co dzień związana z warszawskim Teatrem Studio Buffo. Gra tam we wszystkich spektaklach, w tym m.in. główną rolę w musicalu "Romeo i Julia". Zwyciężyła w szóstej edycji telewizyjnego show "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a wcześniej pracowała na planach takich programów jak "Przebojowa Noc" oraz "Jaka to melodia".

Tyszkiewicz jest absolwentką Państwowej Szkoły Muzycznej I stopnia w klasie fortepianu, potrafi śpiewać altem, sopranem i mezzosopranem. W 2019 roku nawiązała współpracę z wytwórnią muzyczną FONOBO Label i rozpoczęła pracę nad solowym, zaskakującym materiałem. Jej debiutancki singiel nosi tytuł "Ufam sobie". Przy tym utworze współpracowała z Wishlake’iem, znakomitym kompozytorem i producentem. Utwór powstał pod wpływem wielu inspiracji, które towarzyszą Marii na co dzień, a o których jeszcze głośno nie mówiła.

Katarzyna Skrzynecka komentuje finał 11. edycji. Dobrze, że wygrał Kazik Mazur?Zobacz więcej

Maria Tyszkiewicz tak mówi o swoim debiutanckim singlu:

Jestem szalenie podekscytowana swoim debiutem fonograficznym. Przez wiele lat pracy na scenie teatru i udział w programach rozrywkowych powoli wzbierała we mnie coraz większą ciekawość, jakby to mogło wyglądać. Cały czas zbierałam doświadczenia, które aktualnie wykorzystuję przy pracy nad płytą. Z jednej strony odczuwam lekki stres i zastanawiam się jak na ten utwór zareagują odbiorcy, ale z drugiej - nie mogę doczekać się ich opinii. Praca nad solowym materiałem jest niesamowicie inspirująca. Cały czas zaskakuje mnie wiele rzeczy w sobie samej, otwieram się na ciekawą muzykę i na nieznane dotąd brzmienia mojego głosu. Super, że będę mogła przekazać trochę więcej siebie niż do tej pory.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×