"Twoja Twarz Brzmi Znajomo". Michał Rudaś w indyjskim talent show! Polak ma szansę na międzynarodową karierę? [WIDEO+ZDJĘCIA]

Uczestnik programu "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" i występujący w "Jaka to melodia" Michał Rudaś ma szansę na międzynarodowa karierę? Wokalistka występuje w indyjskim talent show "Dil hai hindustani". Jak sobie radzi?

Multimedia

Michał Rudaś ma na swoim koncie trzy solowe albumy. Przez lata śpiewał w programie "Jaka to melodia". W 2009 r. wystąpił z piosenką "Wracaj już" na koncercie Trendy podczas festiwalu TOPtrendy w Operze Leśnej w Sopocie. Zdobył wówczas "Nagrodę jury". Widzowie moga go również kojarzyć z programu "Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami", w którym śpiewa w Orkiestrze Tomka Szymusia. Występował także - jako uczestnik - w 4. edycji programu "The Voice of Poland" - był w drużynie Marii Sadowskiej oraz w 6. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo".

Zobacz zwycięską metamorfozę Michała Rudasia! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Michał Rudaś występuje obecnie w indyjskim talent show „Dil Hai Hindustani” a miliony Hindusów doceniają jego talent. Jego przygoda z hinduska telewizją rozpoczęła się wiosną 2018, kiedy to wziął udział w przesłuchaniach do drugiej edycji programu telewizji StarPlus. W programie biorą udział wokaliści z Indii i całego świata: z Turcji, Rosji, Kanady, Hiszpanii, Singapuru czy Tadżykistanu i z Polski.

Chciałem się pochwalić wiedzą o muzyce indyjskiej. Ku mojemu zaskoczeniu w programie "Dil Hai Hindustani" najbardziej podoba się, gdy do indyjskich utworów wplatam zachodni pop albo soul - opowiada Michał Rudaś.

W jury programu zasiada wokalistka Sunidhi Chauhan, znany w Indiach raper Badshah oraz Pritam kompozytor piosenek filmowych. Finałowy odcinek programu zaplanowany jest na październik i wystąpi w nim tylko czwórka uczestników. Czy będzie wśród nich Mchał Rudaś? Tego mu życzymy!

Na razie jestem skupiony na programie, żyję pod kloszem. Moje życie podzielone jest na hotel, salę prób i studio. Nie mam czasu na nic innego - powiedział Rudaś „Gazecie Wyborczej”. - Nieczęsto mam okazję samodzielnie wychodzić, bo bardzo nas pilnują, rzekomo w trosce o nasze bezpieczeństwo.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • dk (gość)

    7 Michal Rudas Warsaw Poland Eliminated on 12th August 2018

    22.08.2018 13:29

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×