"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 1. s. 12. Owacje na stojąco i wizyta króla disco polo. Wygrał Robert Koszucki jako Kortez! Zahipnotyzował jak oryginał?

Pierwsze koty za płoty! Za nami 1. odcinek 12. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo"! Na scenie zobaczyliśmy m.in. Rihannę, Miley Cyrus, Adama Levine'a z Maroon 5 oraz Korteza! Kto z nich wygrał? Poznaj szczegóły!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 1. - co się wydarzyło?

 1. edycję "Twoja twarz brzmi znajomo" otworzył występ zwycięzcy poprzedniego sezonu - Kazika Mazura. Wcielił się w Alicję Majewską w piosence "Być kobietą”" A jak przebiegała rywalizacja o 10 tysięcy? - Wydaje mi się, że jesteś idealną osobą na tym miejscu – mówił Kacper Kuszewski po występie pierwszej uczestniczki, czyli Eweliny Lisowskiej w roli Rihanny ("Love On The Brain").

Ewelina Lisowska jako Rihanna! Zachwyca od samego początku?Zobacz więcej

Druga, jako Grzegorz Skawiński z Kombii, na scenie stanęła Ewelina Ruckgaber. Zaśpiewała "Słodkiego, miłego życia". – Scena cała była twoja, show był całkowicie twój – powiedziała Katarzyna Skrzynecka. Kasia Ptasińska przeistoczyła się w Miley Cyrus w utworze "Nothing Breaks Like A Heart". – Widać, że potencjał twój jest ogromny – skomplementowała aktorkę Małgorzata Walewska. Emilia Komarnicka – Klynstra stała się Dani Klein z Vaya Con Dios w "What’s A Woman". – Przepięknie zagrana rola aktorska, utrzymana w napięciu i na to się patrzyło z zapartym tchem – chwaliła Emilię Kasia Skrzynecka.

Adam Strycharczuk wylosował postać Marcina Millera i utwór "Najpiękniejsza dziewczyno". – Bardzo dziękuję, że akurat trafiłeś na mnie – mówił Marcin Miller, który gościł w programie. – Gdybym to ja był jurorem daję ci od razu w skali od 0 do 5 – 10 – dodał ze śmiechem. Łukasz Zagrobelny zamienił się w Richarda Marxa w hicie "Right Here Waiting". Publiczność i Kasia Skrzynecka oklaskiwali występ na stojąco. – Byłam fanką Michała Grobelnego ale widzę, że Zagrobelny będzie też jednym z moich faworytów – stwierdziła Małgorzata Walewska. Najmłodszy uczestnik tej edycji Jeremi Sikorski wcielił się w Adama Levine’a z Maroon 5. Wykonanie Jeremiego również spotkało się z entuzjastycznym przyjęciem przez jurorów. Na koniec jako Kortez na scenie pojawił się Robert Koszucki. Wykonał piosenkę "Hej wy". – Otwieram serce dla ciebie, jestem twoim kumplem – chwalił aktora Paweł Królikowski.

Jeremi Sikorski jako Adam Levine z Maroon 5! Zobacz ten występ!Zobacz więcej

Jurorzy byli zgodni. Każdy najwyższą notę przyznał Robertowi Koszuckiemu. Punkty przyznane przez uczestników nie zmieniły decyzji jurorów. Zwycięzcą pierwszego odcinka show został Robert. Czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Daj Herbatę, która pomaga osobom bezdomnym. A w kolejnym odcinku: Katarzyna Ptasińska – Artur Rojek i Myslovitz, Ewelina Ruckgaber - Linn Berggren z Ace Of Base, Adam Strycharczuk – The Weeknd, Ewelina Lisowska – Kora i Maanam, Jeremi Sikorski – Dua Lipa, Łukasz Zagrobelny – Demis Roussos, Emilia Komarnicka – Kate Hudson, Robert Koszucki – Jim Morrison, The Doors.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
 • ♥ :) (gość)

  Ogromne gratulacje dla Roberta. Absolutnie zasłużona wygrana. Przepięknie zaśpiewane. Występ kompletny pod każdym kątem. Bardzo lubię tę piosenkę i cenię Korteza. A wykonanie Roberta było bardzo wzruszające. Na przestrzeni wszystkich edycji jest kilka występów, które ciągle wzruszają. Należy do nich występ Stefano Terrazzino jako Cesaria Evora. ♥ I myślę, że z tym występem Roberta może być podobnie.

  08.09.2019 16:05
 • Dawid ohs (gość)

  Mam pytanie do Was takie państwo Kiedy będzie program Twoja Twarz brzmi znajomo ? Będzie Proszę mi odpisać zawsze grzecznie Was proszę O to Tutaj Z tej strony się kłania Dawid ohs Mininistrant Z Leźna

  08.09.2019 00:16

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×