"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 1. s. 9. Wygrał Krzysztof Szczepaniak jako Shirley Bassey! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Program "Twoja twarz brzmi znajomo" na nowo wkroczył do telewizji. Uczestnicy są już po pierwszych występach i wiadomo na co ich stać. Premierowy odcinek należał do Anny Guzik, Krzysztofa Szczepaniaka i Filipa Lato. Sprawdź, co się wydarzyło!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" - sprawdź program tv

Dziewiątą edycję "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" w pięknym stylu otworzył Kacper Kuszewski, który wcielił się w podwójną rolę Eltona Johna i RuPaul w piosence "Don't Go Breaking My Heart". A stawkę w rywalizacji o 10 tysięcy na wybrany cel charytatywny otworzyła Anna Guzik – przeistoczyła się w Krzysztofa Krawczyka w piosence "Mój przyjacielu". - W ogóle nie czułem u Ciebie ani odrobiny tremy, spięcia. Po prostu weszłaś na tę scenę jak król, w pełni stworzyłaś iluzję tego, że jesteś facetem (…). Jestem zachwycony, zachwycony! – wygłosił swoją pierwszą ocenę Kacper Kuszewski.

Anna Guzik jako Krzysztof Krawczyk! Zobacz to już teraz! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Filip Lato, prawnik z wykształcenia, a wokalista z zamiłowania wylosował postać Jamesa Blunta w hicie "Your Beatuiful". - Jest to jedna z moich ulubionych piosenek i pomyślałam: "Kurczę jak mi ją schrzani to będę nieszczęśliwa" (…). Po czym jak wydałeś pierwszy dźwięk to już wiedziałam, że tam zostanę. Jestem tobą zachwycona od pierwszego dźwięku do ostatniego upadku – mówiła z przekorą Małgorzata Walewska. Izabela Miko, jedna ze 100 najseksowniejszych kobiet świata, wcieliła się w Hansa van Vondelen z The Shorts w "Common ca va". – Bardzo podobało mi się to, że zobaczyłem w tobie chłopaka, bo przecież jesteś kobietą w 200 procentach (…). Uważam, że trochę za dużo dałaś tej radości i tego szczęścia, natomiast to, że zaśpiewałaś ten utwór po holendersku było karkołomne i wyrażam swój najwyższy podziw – powiedział Kacper Kuszewski.

Natalia Krakowiak przeszła transformację w Nicki Minaj w utworze "Starships". – Naprawdę było ciężko – opowiadała o przygotowaniach do występu aktorka Teatru Roma. – Oprócz tego wybuchu nuklearnego choreograficznego ogromnie się cieszę, że usłyszałam mocny, taki zadziorny głos i brzmienie głosu, jakiego używa Nicki Minaj w tej piosence. Był naprawdę super power, a to było ciężkie zadanie (…) – oceniła Kasia Skrzynecka. Andrzej Młynarczyk stał się Ryszardem Rynkowskim w przeboju, który w Polsce zna każdy - "Wypijmy za błędy". Małgorzata Walewska tradycyjnie, jak w przypadku wielu uczestników zaleciła aktorowi pracę nad oddechem. – Pięknie uchwyciłeś akcenty na końcu wyrazów, które są jakby wbrew akcentacji polskiej. I znakomity jesteś postaciowo – oceniła Małgorzata Walewska.

Krzysztof Szczepaniak, aktor młodego pokolenia, wcielił się w Shirley Bassey i zaśpiewał "Big Spender". – Zrobiłeś to fenomenalnie. Twoje warsztatowe umiejętności wykraczają poza nasze pojmowanie tego, co można zrobić na scenie jako mężczyzna. Teraz zaczynam rozumieć, co to znaczy pracować nad kobiecością, żeby ją wypracować. Dziękuję ci za ten występ – stwierdził Paweł Królikowski. Janek Traczyk wcielił się w Annę Wyszkoni w przeboju "Czy ten pan i pani". – To jest niezwykłe doświadczenie dla mnie, niesamowite. To niesamowite, jak ktoś śpiewa twoją piosenkę. A jak jeszcze ten ktoś próbuje być tobą… Bardzo serdecznie ci gratuluję to było przepiękne – mówiła Ania Wyszkoni. – Widać w tobie taki oficerski dryg, co najmniej pułkownik – żartował nawiązując do spektaklu "Piloci", w którym Janek gra główną rolę – Paweł Królikowski. Jako ostatnia na scenie jako Kasia Kowalska w "Prowadź mnie" zaprezentowała się Ruda z Red Lips. – Bardzo mi się podoba, jak uchwyciłaś wszystkie maniery. Atakowanie dźwięku od spodu, przepychanie powietrza przez „t”, ”c”. Wszystko było, naprawdę nie ma się do czego przyczepić – oceniła Małgorzata Walewska.

Uczestnicy 9. edycji w spocie promującym program! [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

W pierwszym odcinku jurorzy nie byli jednogłośni. Po 10 punktów otrzymali: Anna Guzik, Krzysztof Szczepaniak, a dwie dziesiątki Filip Lato. Tym samym każdy z nich miał szansę, aby wygrać odcinek. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą, zgromadziwszy w sumie 43 punkty, został Krzysztof Szczepaniak. Swoją nagrodę przekazał Fundacji "Na ratunek" na leczenie dzieci z chorobami nowotworowymi. A już za tydzień: Mick Jones z The Clash, Geri Halliwell, Monika Borys, Krzysztof Cugowski (Budka Suflera), Sia, Michael Hutchence – INXS, Mika.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Msz (gość)

    Kuszewski to jakaś żenada, Pani Walewska jest tylko jedna. Super uczestnik ale juror do bani

    04.03.2018 21:49
  • AccantusFan (gość)

    Krzysiu Szczepaniak i Jasiu Traczyk <3 Najlepsi ! :)

    04.03.2018 16:39

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×