"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 12. Adam Strycharczuk jako Katie Melua z hitem "Nine Million Bicycles"! Stres go pokonał?!

W 10. odcinku "Twoja twarz brzmi znajomo" Adam Strycharczuk wciela się w drobną i pełną wdzięku artystkę Katie Melua. Wykonuje jej wielki przebój "Nine Million Bicycles". Jak sobie poradził?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" sezon 12. odcinek 10. w sobotę, 9.11.2019 o godz. 22:10 w Polsacie - sprawdź program tv

Przed Adamem Strycharczukiem bardzo trudne zadanie w 10. odcinku 12. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo"! – Mam być kobietą, ładnie śpiewającą, pięknie wyglądającą, słodziutką, drobniutką, z wielką gitarą i umieć na niej grać – z lekkim niedowierzaniem wymienia Adam Maćkowi Dowborowi.

Adam Strycharczuk bezbłędny jako Muniek Staszczyk!Zobacz więcej

- Katie Melua, oprócz tego, że ładnie śpiewa, to jej śpiew jest bardzo sensualny, można nawet powiedzieć – lekko infantylny. Ona jest jakby zagubioną dziewczynką - wyjaśnia Strycharczuk. A co mówi o wokalu artystki? – Z jednej strony śpiewa o miłości, z a drugiej strony, to nie jest takie rozmarzenie i radość, tylko skupienie i troszeczkę smutek w jej oczach – podsumowuje.

Jak Adam poradzi sobie z wyzwaniem, jakim niewątpliwie jest metamorfoza w Katie Melua? Możemy zdradzić, że wysokie obcasy bardzo skomplikują jego występ z przebojem "Nine Million Bicycles"! A może to stres sprawił, że nogi Adama tak się trzęsły? Zobacz fragment programu!

Wygrała Ewelina Lisowska jako Justyna Steczkowska! Była lepsza nawet od oryginału?Zobacz więcej

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • WOW! Ale Adam się rozwinął (gość)

    Za wygraną w 8 odcinku należą mu się gratulacje. A tym występem może znów wygrać.

    07.11.2019 11:36

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×