"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. s. 13. Filip Gurłacz i Kamila Boruta niemal łeb w łeb! Wygrała Kamila Boruta jako Dexter Holland z zespołu The Offspring!

To już 10. odcinek 13. sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Tym razem najwięcej punktów od jurorów otrzymali Filip Gurłacz i Kamila Boruta. Wygrać może jednak tylko jedna osoba! Sprawdź, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 10. sezon 13. - co się wydarzyło?

W 10. odcinku 13. sezonu "Twoja twarz brzmi znajomo" jako pierwsza na scenie pojawiła się Natalia Avelon jako Doda z czasów Virgin w hicie "Szansa". – Barwa głosu Dody, technika i maniera śpiewania Dody. Naprawdę słyszałam Dodę w 99 procentach twojego wykonania. Super, bo to jest trudna robota. (…)Brawo Natalia – chwaliła aktorkę Kasia Skrzynecka. Karol Dziuba wylosował Ini Kamoze i utwór "Here Comes The Hotstepper". – Jesteś do zjedzenia i twoja umiejętność naśladowania głosów jest jedyna w swoim rodzaju i to oznacza, że jesteś odpowiednim człowiekiem na odpowiednim miejscu w programie – Małgorzata Walewska była pod wrażeniem występu Karola.

Natalia Avelon jako Doda. Zaśpiewa wielki przebój zespołu Virgin!Zobacz więcej

Maurycy Popiel musiał wcielić się w Jay Kay z Jamiroquai w "Cosmic Girl". – Wiedziałem, że czeka cię nie lada wyzwanie ze względu na rytmikę tego wokalisty, ze względu na barwę głosu. Nie mam się do czego przyczepić Maurycy a mam co komplementować. Od samego wejścia trzymałeś barwę, nie wychodziłeś z roli, tańca. Widać, że ostatni tydzień to była tylko praca nad tą postacią. Gratulacje naprawdę – mówił Adam Strycharczuk. Czadoman, czyli Paweł Dudek przeistoczył się w Marcina Sójkę w utworze "Zaskakuj mnie". – Brawo za powściągliwość. Robisz to już kompletnie swobodnie, jak znakomity świetny aktor. Na pierwszym planie jest twoja świetna technika, znakomita praca postaciowa i aktorska, świetne umiejętności wokalne. Naprawdę znakomicie śpiewasz i za dzisiejszy występ brawo, bo był on prawie identyczny z oryginałem – powiedziała Kasia Skrzynecka. Marta Gałuszewska zmierzyła się z postacią Joe Jonasa z DNCE. Zaśpiewała hit "Cake By The Ocean". – Była to znakomita imitacja od początku do końca. Mnie najbardziej było żal rzucania tymi tortami, bo ja bym to wszystko zjadła – żartowała Małgorzata Walewska, nawiązując do choreografii tancerzy.

Gosia Andrzejewicz musiała podjąć się naśladowania Majki Jeżowskiej i wykonała jeden z najbardziej znanych piosenek wokalistki – "A ja wolę moją mamę". – Bardzo ci dziękuję, że znowu miałem pięć lat dzisiaj. Odwzorowałaś Majki barwę, co jest nieprawdopodobne. To jest coś co jest mega wyzwaniem. Ja się bawiłem przednio, jeśli były jakieś mankamenty (…), ja ich nie widziałem. Gosia, łezkę uroniłem – powiedział Adam Strycharczuk. Kamila Boruta zamieniła się w Dextera Hollanda z zespołu The Offspring w hicie "Pretty Fly (For A White Guy)" . – On ma w głosie ogień, a w twarzy miał coś takiego, jakby nie wiedział właściwie, co tu robi (…). Ty miałaś dzisiaj ogień w głosie, totalny dystans i spokój na twarzy ale jako uczestnik miałaś w sobie taką siłę i pewność, że dokładnie wiesz, co robisz, że to tak ma być. Twoja siła po prostu promieniowała dzisiaj na całą salę – ocenił wykonanie Kacper Kuszewski. Filip Gurłacz wcielił się w Łukasza Mroza czyli Mroza i zaśpiewał "Jak nie my to kto". – Filip, występ absolutnie jeden do jednego. Nie do odróżnienia. Tak genialnie zrobiony wokal. No ja aż nie wierzyłam, że w każdym najdrobniejszym niuansie jesteś w stanie odwzorować głos Mroza w tej piosence. I tam gdzie się pojawia chrypa i te blue nutki bluesowe. Po prostu genialnie. Filip jesteś fantastyczny – zachwycała się występem Filipa Kasia Skrzynecka.

Jurorzy nie mieli wątpliwości, kto powinien wygrać ten odcinek. Królowa jest tylko jedna?Zobacz więcej

Po głosowaniu jurorów w tabeli prowadził Filip Gurłacz (33 punkty), za nim uplasowała się Kamila (29 punktów) i Karol – 24 punkty. Uczestnicy zdecydowali, że zwyciężczynią 10. odcinka została Kamila Boruta. Czek o wartości 10 tysięcy złotych przekazała Fundacji Dom w Łodzi. A w kolejnym odcinku: Natalia Avelon – Nelly Furtado, Marta Gałuszewska – Shakira, Gosia Andrzejewicz – Beata Kozidrak (Bajm), Paweł Dudek Czadoman – Luciano Pavarotti, Karol Dziuba – Eleni, Maurycy Popiel – Kurt Cobain (Nirvana), Filip Gurłacz – Charles Aznavour, Kamila Boruta – Nicholas Petricca (Walk The Moon).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • gratulacje dla zwyciężczyni odcinka (gość)

    10 odcinek (jak dawniej finał), a punktacja 1-miejsca nie powala. Dość niskie 235 pkt. przed startem odcinka podczas gdy np. w ttbz 3 na tym etapie lider tabeli miał 250 pkt. Jedna z najbardziej wyrównanych edycji. Tabela wypłaszczona, wciąż bez wyraźnego lidera. Brakuje mi w tej edycji zróżnicowania języków. Są głównie piosenki polskojęzyczne i anglojęzyczne. Jeśli chodzi o piosenkę Mroza to liczyłam raczej na ten utwór w duecie. Żeby byli Mrozu i Tomson. Szkoda, że mimo 12 odcinków nie zrobiono odcinka tematycznego. Marzy mi się odcinek z wcieleniami w byłych uczestników, bo to otwiera możliwość kompletu 8 całkiem nowych wcieleń. I tak: Gosia jako Kasia Cerekwicka, Marta jako Ewelina Lisowska, Natalia jako Paulla, Kamila jako Natalia Szroeder, Filip jako Stefano Terrazzino, Paweł jako Łukasz Zagrobelny, Maurycy jako Staszek Karpiel-Bułecka, Karol jako Mateusz Ziółko.

    25.10.2020 14:30

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×