"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 13. Kolejne spektakularne metamorfozy i występy za nami! Triumfuje Karol Dziuba jako raper Tymek!

Za nami 5. odcinek 13. sezonu programu "Twoja twarz brzmi znajomo". Oj, działo się! Kolejne spektakularne metamorfozy i występy dostarczyły nam ogromu rozrywki, ale zwycięzca mógł być tylko jeden! Sprawdźcie, co wydarzyło się w programie!

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. sezon 13. - co się wydarzyło?

W 5. odcinku 13. edycji "Twoja twarz brzmi znajomo" jak zwykle nie brakowało wielkich emocji, kosmicznej wprost energii i doskonałych metamorfoz. Jako pierwsza w roli Whitney Houston na scenie pojawiła się Marta Gałuszewska w hicie lat 90. „Queen Of The Night”. Brzmiało świetnie, wyglądałaś fantastycznie. To był energetyczny show. Jeżeli ty na swoich koncertach będziesz dawała tyle energii, to ludzie będą szaleli – mówiła Kasia Skrzynecka.

Maurycy Popiel wcielił się w LP w utworze „Girls Go Wild”. To jest piekielnie trudne zadanie, bo nie robisz do końca kobiecego głosu. Bazujesz tutaj na chłopięcym głosie a musisz myśleć o tym, że jesteś kobietą. To jest mega trudne. I powiem szczerze – lepiej bym tego nie zrobił. Duży ukłon w twoją stronę – powiedział Adam Strycharczuk.

Karol Dziuba jako raper Tymek! Ta piosenka jest hitem w sieci. Jak wyszło?Zobacz więcej

Gosia Andrzejewicz przeistoczyła się w Marylę Rodowicz w przeboju, który znają wszyscy, czyli „Remedium”. Byłam zauroczona od samego wejścia. Jesteś wspaniale ucharakteryzowana. Jeżeli chodzi o wierność barwie, nie byłabym przekonana stuprocentowo. Niemniej stworzyłaś magiczną kreację, za którą jesteśmy ci bardzo wdzięczni – doceniła pracę Gosi Małgorzata Walewska.

Karol Dziuba wylosował postać rapera Tymka. Karol, za twoją barwę głosu przede wszystkim ale zwłaszcza za te górę, którą zaśpiewałeś tak czyściutko. Ta barwa głosu jest identyczna z tą, którą słyszymy w radio. To świetny kawałek, świetny hit, na stojaka ci klaszczę – chwaliła aktora Kasia Skrzynecka.

Natalia Avelon wcieliła się w Dolores O’Riordan i wykonała utwór zespołu The Cranberries pt.: „Dreams”. Wydaje mi się, że dzisiaj sięgnęłaś po coś dużo dalej i dużo głębiej, niż tylko próba zewnętrznego uchwycenia tego, jak się artystka rusza, wszystkich jej załamań głosu, itd… Tam było coś więcej. Ta postać w twoim wykonaniu tutaj na moich oczach się tworzyła. I to jest wartość, którą cenię najwyżej – komplementował Natalię Kacper Kuszewski.

Kamila Boruta przeobraziła się w lidera zespołu No Mercy Martina „Marty’ego” Cintrona w hicie „Where Do You Go”. Mnóstwo było energii, fajnego występu, aż się chciało potańczyć razem z wami – mówiła Kasia Skrzynecka.

Marta Gałuszewska jako Ania Dąbrowska. Podobieństwo jest uderzające!Zobacz więcej

Czadoman, czyli Paweł Dudek, stanął na scenie jako „Ozzy Osbourne” i wykonał „Mama, I’M Coming Home”. Paweł otrzymał od Małgorzaty Walewskiej i Adama Strycharczuka oklaski na stojąco. Wychwyciłeś wszystkie detale. Ciężko było mi uwierzyć, że to ty wykonujesz ten numer. Naprawdę mnie porwałeś tym występem. Dla mnie to był, nie wiem czy nie najlepszy, występ w tej edycji – ocenił Adam Strycharczuk.

Filip Gurłacz zrobił wrażenie na wszystkich transformacją w Agnieszkę Chylińską w utworze „Kiedy powiem sobie dość”. Jestem pod wrażeniem nieprawdopodobnej energii jaką tu wykrzesałeś. Absolutnie była to energia Agnieszki Chylińskiej. Barwowo jednak odstawałeś od niej. Gratuluję w każdym razie występu – mówiła Małgorzata Walewska.

Po głosowaniu jurorów na pierwszym miejscu uplasował się Czadoman, tylko dwa punkty mniej czyli 32 miał Karol Dziuba, a trzecie miejsce z 18 punktami zajęli: Natalia Avelon i Filip Gurłacz. Uczestnicy zdecydowali, że zwycięzcą 5. odcinka został Karol Dziuba!

Nagrodę, czek na 10 tysięcy złotych przekazał Fundacji Nasze Dzieci przy Klinice Onkologii w Instytucie "Pomnik Centrum Zdrowia Dziecka”. A w kolejnym odcinku: Maurycy Popiel – Tom Jones, Kamila Boruta – Lady Gaga, Filip Gurłacz – Avril Lavigne, Marta Gałuszewska – Zdzisława Sośnicka, Natalia Avelon – Krzysztof Jaryczewski (Oddział Zamknięty) Gosia Andrzejewicz – Charlie Puth, Czadoman – Scott McKenzie, Karol Dziuba – Florence Welch (Florence And The Machine).

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • ANNA WENDZIKOWSKA (gość)

    JOANNA OSYDA

    17.10.2020 17:45
  • pierwszy odcinek realizowany po przerwie (gość)

    Gratulacje dla zwycięzcy odcinka. Cały odcinek był mocny. Wszyscy wiedzieli co będą wykonywać więc mieli dużo czasu żeby samemu ćwiczyć. Po raz pierwszy tak naprawdę przekonało mnie wykonanie Kamili Boruty.

    25.09.2020 18:34

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Telemagazyn poleca

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×