"Twoja twarz brzmi znajomo" odcinek 5. s. 9. Wygrała Ruda z Red Lips jako Renee Zellweger z "Chicago"! [WIDEO+ZDJĘCIA]

Tym razem w "Twoja twarz brzmi znajomo" królowały przeboje ze znanych filmów i musicali. Najlepiej ocenieni zostali Janek Traczyk, Ruda z Red Lips, Izabella Miko i Anna Guzik. Kto z nich ostatecznie triumfował?

Multimedia

"Twoja twarz brzmi znajomo" - sprawdź program tv

W filmowym odcinku 9. edycji "Twoja Twarz Brzmi Znajomo" nietypową scenkę z "Gwiezdnych wojen" odegrali Maciej Dowbor alias Maciek Skywalker i Piotr Gąsowski – Gąs Vader, po raz kolejny dając wyraz niezaprzeczalnemu talentowi komediowemu. Natomiast za jurorskim stołem zasiadła wyjątkowo Joanna Liszowska i zastąpiła przygotowującą się do spektaklu w Teatrze Wielkim w Poznaniu Małgorzatę Walewską.

Iza Miko chce być Michaelem Jacksonem! O kim marzą pozostali? [WIDEO+ZDJĘCIA]Zobacz więcej

Stawkę w rywalizacji o 10 tysięcy złotych na wybrany cel charytatywny otworzyła Ruda z Red Lips. Wykonała wylosowaną tydzień wcześniej piosenkę aktorki Rene Zellweger w musicalu Chicago pt. "Roxy". Po jej występie wszyscy jurorzy wstali. – Odkryłaś nową zupełnie stronę swojej osobowości artystycznej. Byłem przekonany, że ten fragment akrobatyczny, kiedy ona idzie po rękach tancerzy i potem się obraca i spada, że tego na pewno nie będzie. No bo gdzie, na żywo. Ty to zrobiłaś, ani odrobinę ci to nie przeszkodziło, jestem absolutnie zachwycony! – mówił Kacper Kuszewski. Krzysztof Szczepaniak wcielił się w Meryl Streep z "Boskiej Florence". Zaśpiewał "Queen Of The Night". – Ten twój serdecznie żałosny występ, był jednak profesjonalny i był pięknym odwzorowaniem tego, co mieliśmy szansę podziwiać w wykonaniu Meryl Streep. Dlatego ci bardzo dziękuję za ten arcytrudny występ, w twoim przypadku popis mistrzowskiej sztuki aktorskiej– chwalił Krzysztofa Paweł Królikowski. – To jest mega trudne dla kogoś, kto tak świetnie śpiewa jak ty, zaśpiewać tak źle – dodał Kacper Kuszewski.

Andrzej Młynarczyk przeistoczył się w Tadeusza Łomnickiego z "Pana Wołodyjowskiego", w pieśni "W stepie szerokim" wykonywanej przez Leszka Herdegena. – Masz wszelkie warunki aktorskie i wizualne ku temu, żeby takie role grywać i ci takich ról serdecznie życzę. To zadanie zrealizowałeś najpiękniej, jak można było je zrealizować – powiedziała Kasia Skrzynecka. Natalia Krakowiak zamieniła się w Judy Garland ("Czarnoksiężnik z Krainy Oz") w utworze "Over The Rainbow". – Żeby ta piosenka rzeczywiście uniosła nas, musi unieść też Ciebie. Czyli musisz pozbyć się wszelkich ram i barier, które nas blokują, a odnaleźć w sobie niewinną, naiwną, szczerą, dziewczynę z głową pełną marzeń. Troszkę mi tego brakowało, miałam wrażenie, że byłaś zdenerwowana na początku. Dokładnie mogę powiedzieć, że wiem, co czułaś. Bo to przeżywałam na tej scenie również. Ale absolutnie byłaś urokliwa – podsumowała wykonanie Joanna Liszowska.

Janek Traczyk stał się Eminemem w "Lose Yourself" z "8. Mili". – Tak bardzo daleka postać od ciebie, w sensie właśnie takiej twojej łagodności i wrażliwości. Mam wrażenie, ze przez cały czas obcujemy z tobą jako kolegą. Tutaj miałeś w sobie wyszczekanego, prowokującego agresora. Cała energia Eminema głównie się zawsze tym skrzy. I ty to kapitalnie uchwyciłeś. Mimo, że nie miałam kontaktu z twoimi źrenicami, to ja to czułam – komplementowała aktora Kasia Skrzynecka. Filip Lato przeszedł transformację w Deana Martina w filmie "Rio Bravo". Zaśpiewał "My Rifle, My Pony, And Me". – Prostymi środkami, jak akrobata po linie między dwoma wieżowcami przeszedłeś całą tę drogę i było wszystko idealnie. Przeszedłeś na wysokości pięćdziesięciu pięter z gmachu do gmachu i zdobyłeś główną nagrodę. Gratuluję! – mówił Paweł Królikowski.

Janek Traczyk jako Eminem z "8. Mili"! Udana metamorfoza? [FRAGMENT WYSTĘPU]Zobacz więcej

Anna Guzik wcieliła się w Jacka Chmielnika w "Vabanku II". Wykonała "Jeszcze raz vabank". – Anka jest „przezdolną” i świadomą aktorką i to po prostu w tym wykonaniu było widać, było perfekcyjne. Choreografia jest dokładnie z pierwowzoru (…). Anna po raz kolejny udowodniła, że jest fantastyczna – powiedziała Joanna Liszowska. Izabella Miko przeistoczyła się Charliego Chaplina z "Dzisiejszych czasów" w "A Nonsene Song". – Jak zwykle fenomenalna praca ciałem, praca ruchem to wszystko masz po prostu opracowane perfekcyjnie. Gdzieś tam troszeczkę i spod kostiumu i spod tego głosu widziałem tę śliczną, zgrabną dziewczynę, którą w środku jesteś, ale nie zmienia to faktu, że występ był przygotowany przepięknie i wrażenie było fantastyczne – ocenił Kacper Kuszewski. Jurorzy znów nie byli jednomyślni. Po ich głosowaniu wszystko było możliwe i szansę na wygraną mieli: Janek Traczyk, Ruda z Red Lips, Izabella Miko i Anna Guzik.

Decyzją uczestników zwyciężczynią odcinka została Ruda z Red Lips. Czek na 10 tysięcy złotych przekazała 16-letniemu Frankowi, podopiecznemu Fundacji Avalon, który choruje na rdzeniowy zanik mięśni. A już za tydzień: Rudi Schuberth (Wały Jagiellońskie), Piotr „Lolek” Sołoducha (Enej), Terence Trent D’Arby, Hanna Banaszak, Michael Jackson (The Jackson 5), Florence Welch (Florence And The Machine), Hozier, Madonna.

Zobacz galerię

Komentarze

Skomentuj
  • Brak komentarzy.

Dodaj komentarz

Dodając komentarz, akceptujesz regulamin.

Hity dnia

Wszystkie hity »


Logowanie

Jeżeli nie posiadasz konta, zarejestruj się.

×